Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 50 eves kor felett es 28 ev...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lupati kérdése:

50 eves kor felett es 28 ev hazassag utan egyaltalan lehet uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés
Az eletemnek es anyagi biztonsagomnak annyi ugy erzem. Nem tudom mi lesz ha elvalunk...

2018. ápr. 2. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom. Biztos van új élet, ha akarod és teszel is érte.

De akár egyedül is maradhatsz, ha ezt választod.

2018. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Férfi vagy nő vagy?
2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Miert ne lehetne?
2018. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, sajnos nem te vagy egyedül ilyen helyzetben, ami az esetedben pozitív, hiszen tudsz új életet kezdeni, ha nem arra asszociàlsz, hogy mi volt, sokkal inkább, hogy mi lesz. Kitartàs
2018. ápr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ferfikent, nem akarok egyedül maradni
2018. ápr. 2. 18:20
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha teszel érte TALÁN lesz valami.


Ha nem akkor biztosan nem.


Fair, mi?

2018. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem varom a sült galambot csak kivancsi lennek mas hogyan dolgozta fel ezt a traumat
2018. ápr. 2. 18:28
 8/14 anonim ***** válasza:

Meríts erőt korábbi észosztásodból:

"Én azon vagyok kiakadva amikor egy rusnya krapeknak van szép csaja vagy fordítva.Itt milyen kémiáról beszélünk?

Vagy itt van a kislányom(24)szép, csinos és nem talál pasit.Szerintem is a karma,szerencse kérdése az egész.Én is egy véletlennek köszönhetem házasságom és gyönyörű gyermekeimet.Elfogadni sohasem szabad.Változtatni,változni, keresni!"

2018. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

23 vagyok, szóval nem kioktatni akarok senkit, hiszen még a dupla életkort is meghaladod, viszont..

A lényeg egy párkapcsolatban mindig is az,hogy ne csak vele együtt tudj élni. Nem lesz senki kettőből egy, hanem két külön ember, tudni kell a másik nélkül is élni. Habár 28 év az rengeteg idő rengeteg emlék, szokás stb...de az élet nem állt meg.

2018. ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Bármikor lehet új életet kezdeni.
2018. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!