Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki mit tenne kinek a helyében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne kinek a helyében? (volt férj, szerető-menyasszony, exfeleség)

Figyelt kérdés

Szituáció a következő:

Férj megcsalja a gyeden lévő feleségét (pár hónapos baba) egy nővel. Feleség megbocsát, majd 2 hónap múlva kiderül, hogy mégsem múlt el a férj kapcsolata, ezért elköltöznek a gyermekkel. 3 nap múlva a szerető a férjhez költözik. 1,5 hónap múlva férj eljegyzi a szeretőt. Rá 4 hónapra (kezdetektől 6 hónap) kimondják a válást. Férj nem akart volna válni, mert visszaszeretné kapni a családját. Persze ezt csak az exfeleségnek mondja. Válás után exfeleséggel megcsalja a szeretőt (már menyasszonyt). Ez kiderül, de a menyasszony nem tekinti megcsalásnak, mert szerinte csak hazudja a volt férj a szerelmet az exfeleségnek (1 éves közös gyermekük anyjának). Kiderülés miatt volt férj az exfeleségre haragszik meg és kimagyarázza a menyasszonynak, hogy az exfeleség mászott rá, ő áldozat. Exfeleség szerelmes még, elvégre megcsalás miatt váltak, szenved.



2018. ápr. 26. 17:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet a pali az ágyban, ha két nőt is ennyire megaláz és ennek ellenére is akarják.
2018. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Csinálják grouppenben. Egy rakás marha mindegyik.
2018. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt tudom mondani, hogy mindkét nő helyében baxnám ki a férjet, mint macskát, és csalja tovább a jobb kezét a ballal. Nem hogy még harcol is egy ilyen selejtért... ez elég sokat elmond róluk is.

Három lelki nyomorék, akik megérdemlik egymást.

2018. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Még annyi: exfeleségnek azt hazudja, hogy nem gondolta komolyan az eljegyzést és őt szereti.

Menyasszonynak azt hazudja, nem jó a viszonya az exfeleséggel és lehordja mindennek, hogy csak a gyerek miatt találkoznak.

2018. ápr. 26. 17:39
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Ennyire nyomorult pasi is van és kell valakinek?

Kapcsolatfüggő akinek most jó ideig nő nélkül kellene élnie, hogy rájöjjön a valódi érzéseire, milyen is az élet ha hoppon marad s lezárni magában amit le kell.


Anyuka kapaszkodik igen hisz épp most alapozott erre a hülyére egy egész életet, hogy közösen fognak egy gyereket felnevelni s társnak hitte abba közös családot alapítanak. Ehelyett lealázták a porba pont mikor amúgy is nem a szexi nő hanem az anya szerepre kellene koncentrálnia s megélnie annak szépségeit.Ehelyett mivel sokk volt számára az egész (bár nem tudom a jeleket mennyire akarta nem észrevenni ha voltak) persze, hogy kapaszkodik az eredeti elképzeléseikhez.

Szerető hiéna. Ezt kár cizellálni.

2018. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Mekkora görény a férj. Feleség oldaláról nyilatkoznék.

Nagyon szeretem a férjemet, DE azt is tudom, hogy egy ekkora árulásnál úgy kiábrándulnék belőle, hogy felőlem mehetne ahová akar a hazugságaival együtt.Egye meg amit főzött.

2018. ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem hszólók leírták, nincs mit ehhez mit hozzátenni. Nyomorék mind a három. Ebből a három lelkiszegény közül csak egynek lenne esze, már nem itt tartanának.
2018. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem meg a férj-el rendben van minden alapból. A két nő az ostoba, hogy foglalkoznak vele.


Mégis ki az a férfi, aki ne élvezné, hogy két buta nő ki van bukva miatta, ráadásul megdugta mindkettőt (esetleg még dugja is)


Rendben van ez így nagyon is. Csak női szemszögből megalázó a dolog. :D

2018. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez így rendben van? Egy ilyen ember rendben van? Milyen apa az ilyen, milyen példa lesz a gyermeke számára? A te fejedben nincs rendben valami, ha szerinted az a normális ha az ember minden kínálkozó lehetőséget kihasznál. Egy piacon ki van pakolva az áru, még sincs rendben, ha ellopom.
2018. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
#9-es, ne vedd komolyan a 8-ast. Álmodik a nyomor, szeretne ő a férj helyében lenni ill. hergel a drága. :D Én mondjuk kívánom, h teljesüljön a vágya, majd főne a feje neki is, szétmarcangolnák a nőstényei. :D
2018. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!