Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak közületek, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak közületek, ti az ex új partnerét megismertétek, kezet fogtatok, bemutattátok a gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Az új felet mennyire engedtétek be a családi programokba?Itt gondolok gyerek előadásai,ballagás,családi ünnepek.Sajnos én nem tudom elképzelni,hogy ezeken az eseményeken megjelenjen az új fél.Az nincs ellenrmre ,hogy legyenek a gyerekeinkel külön programjaik de ami eddig csak családos volt mem vinném be se az én se az ex új partnerét.Nálatok ez hogy működik?
2018. máj. 4. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Amíg nem lesz 3 éves a gyerekünk 2 év múlva és nem viheti el az apja, addig nem is fogom. Főleg, hogy ő a volt férjem szeretője és a válásunk egyik oka.
2018. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk működik, sose volt belőle baj, de azért mert békében zajlottak a dolgok. Ha a gyerek szeretné nyugodtan jöhet, jóban vannak. A válás közös döntés volt, mert elhidegültünk és mindkettőnknek jobb volt így, még ügyvédet sem fogadtunk. Az egyetlen hiba, hogy a volt férjem új élettársa féltékeny rám, pedig nekem is van új párom és nem is akarom visszaszerezni a volt férjem... talán idővel rájön.
2018. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmi problemam nem lenne az uj nővel de mondjuk eleve anyám lehetne és a gyerekek ki nem állhatják, igy ez tuti esélytelen. Hacsak nem lecseréli a nőt egy másikra :-)

Az én párom ott van mindig, nagyon szeretik meg hat együtt élünk eleve.

2018. máj. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem ezt rosszul tennéd, rosszul csinálnád, és ezt egyszerűen nem is tehetitek meg egyikőtök sem.


Akkor az annak a félnek olyan érzés lenne mintha osem tartozna a családba, mintha SE Neked se az Exednek a társa nem is lenne igazi, nem is lenne normális társ csak ideiglenes.


A férjem 38 volt én 35 mikor elváltunk. volt egy 8 és egy 10 éves lányunk, először nekem lett valakim és elfogadta a gyerekeimet és a gyerekek is idővel nagyon megkedvelték megszerették őt.

És 1 évvel később a volt férjemnek is lett egy társa , és szerencsére ő is egy normális nőt fogott ki, és a gyerekeink őt is megkedvelték.


Nálunk mindenki ott van ezeken az eseményeken, eleinte külön születésnapot terveztünk apjuknál majd nálam vagy fordítva, de a gyerekek azt szerették volna, ha ilyenkor is mind együtt vagyunk, szóval ott vagyunk mind a 4-en a gyerekeinkkel. Ennek már 5 éve.

2018. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt ovodanak tartom..a baratnom os elvalt megis a lanyok ballagasan,ott volt az exe a parjaval. El kell fogadni ,h mar nem. A te parod,szoval nekem ez olyan erthetetlen,amikor valaki igy viselkedik...
2018. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen ünnepekre, előadásokra az exem nem jött el soha, mert nem szereti.

Kétszer láttam a barátnőjét az autóban, illetve egyszer az utcán, de nem köszönt.

A nevét a lányainktól tudom.

Velük jófej, más nem érdekel.

2018. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyesek akkora, de akkora szereptévesztésben vannak, hogy a pofám leszakad.... te kedves Kérdező, te magad vagy az, aki egy szar kapcsolatba gyerekeket szült meggondolatlanul. És felelőtlenül. És az is te vagy, aki a múlt vagy. Hogy a saját életed hogy éled, az egy dolog. De az exednek lesz egy Igazi az életében, aki a jelenét és a jövöjét fogja jelenteni. Az elcseszett házasságodból felelőtlenül vállalt gyerekeid pedig az igencsak megváltozott jelenbe fognak beilleszkedni, már ha hagyod. Ti elváltatok, a világ már nem körülöttetek fog forogni. Ha nem cseszed el a házasságod, játszhatnál tovább papásat-mamásat, de így már kár családosdit játszanod.... ami eddig sem jött össze neked...
2018. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
Utosloval egyet ertek teljesen,te mar a mult vagy,az uj no a jelen.szoval ha tetszik ha nem el kell fogadni,hogy a volt parodnak ő a parja,elete,felesege,szoval egyertelmu h viszi magaval ,ezekre az esemenyekre.Ha tetszik ha nem
2018. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen alapon az exférjed jelenlegi felesége, akivel normális, jól sikerült házasságban élnek, ne engedje a közös gyerekeik közelébe a te gyerekeidet, akik nem mellesleg féltestvérek?! Holott az egy működő kapcsolat, a ti családotok meg csak egy balul elsült dolog, a te szereped meg csak egy epizódszerep volt?! Ugyan már.... nem is tudom, melyik bolygón élsz.

A kérdés helyesebben az, hogy a jelenben neked, mint múltnak van-e egyáltalán keresnivalód.

2018. máj. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk apuka a fő probléma.A 7 éves fiunk nem hivatalos hozzájuk sem karácsonykor, sem húsvétkor, sem az ő szülinap és névnapjukon.A nő és köztem semmilyen kapcsolat nincs, egyszer futólag láttuk egymást.Sosem szóltam, ha elhozta a gyermekünk ovis, vagy iskolás ünnepségére.A lakásomba semmiképp nem hívnám meg ünnepelni, különösen azok után, hogy a gyermekünket nem tekintik családtagnak az ő ünnepeiken.
2018. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!