Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjek, apukák! Milyen volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, apukák! Milyen volt nektek elhagyni a gyerekeiteket válás esetén, amikor már a nővel nem bírtatok együtt maradni?

Figyelt kérdés
Ha új életet kezdtetek, új nő, új gyerek, mennyire volt fájó a régi gyerekeitekre gondolni? Törődtetek velük azok után is hogy elváltatok? Leginkább az érzésetek érdekel, milyen elhagyni a gyerekeiteket, utána mennyire hiányoznak, el lehet-e felejteni őket, stb.

2012. júl. 14. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Ez most komoly??? Miért kéne elfelejteni? És még szép, hogy törődni kell velük! Basszus, hogy lehet ilyet egyáltalán kérdezni is?
2012. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
NEM én hagytam el őket,hanem a nejem talált magának egy szeretőt! Nagyon rossz volt,hogy nem lehettem velük mindennap. Szerencsére két év után a gyerekek nem hallgattak az anyjukra,és akkor jönnek hozzám,amikor akarnak.
2012. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
én az apukámról írnám, hogy sokszor anya szólt neke az elején, hogy ne hanyagoljon minket és most, hogy egyre idősebb,nagyon látszik rajta, hogy mi vagyunk élete értelme :)
2012. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
minket elhagyott az apám, úgy ahogy a kérdésben van. ez már régen volt és nem tudom mit érzett, de ha most vissza akarna jönni ismerkedni, én nagyon beverném a pofáját.
2012. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%

Nanana! Válásnál a férfi a nőt hagyja el, nem a gyerekeket! Meg miért kéne őket elfelejteni???


Van egy olyan sanda gyanúm, hogy te egy lyan anyuka vagy, aki azt hitte, hogy ha szül egy-két gyereket, akkor a férje örökké vele marad, anyuka meg csinál, amit akar. És most jön a KOPP.

2012. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
19:45: ha a férfi csinál 2-3 gyereket, igenis nevelje is fel őket!( ki a franc akarna gyerekekkel "megfogni" vkit?!Ez egy bizalmon alapuló dolog, és feltételezhető, hogy ha egy apa vállalt több gyereket egy kapcsolatba, azokért vállalja is a felelősséget. Meg kellene gondolni, kell-e egy kapcsolatba gyerek, hát még ha már van vagy 3, akkor veszi észre, hogy nem is jó?! Itt nem ez a probléma, hanem érzelmi intelligencia, felelősség=0.A nőt meg nem lehet elhagyni úgy, hogy a gyerekeket nem, hacsak nem az apánál maradnak. Elvált apa ==biológiai értelemben apa, másképp már nem az.
2012. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó, nagyon egyetértek veled. Az én férjem is azt hangoztatta, hogy ő engem hagy el, nem a gyerekét. Na persze. Három hónapja élünk külön, már most lehet érezni, hogy egyre inkább nyűg neki a láthatás. Ma is 10 órára volt megbeszélve, hogy jön, végül fél négy után jelent meg. Ő új életet kezdett. Hivatalosan törődik a gyerekével, fizeti utána a pénzt, amiben megegyzetünk, eljön, ha több órás késéssel is. De már saját élete van. A gyerek látogatása egyfajta program, amihez látszik, hogy nem mindig van kedve. Persze biztosan szereti a fiát, viszont már nem tud vele úgy foglalkozni, ahogy azelőtt. Kimarad a gyerek életéből, nem része a kicsi mindennapjainak. Egy férfi a kisfiam életében, aki időnként megjelenik, játszik vele egy kicsit, utána punnyad a fotelban és nézi a meccset, végül elmegy. Bár ő annak tartja, ez nem törődés.

Nem minden férfi ilyen természetesen. Nekünk ilyen jutott.

2012. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, te egy akkora idióta vagy, hogy arra már nincsenek szavak. Miért ne lenne egy elvált apa apa? Nem férj, de ettől még igenis apa. Egyébként meg már százszor elmondtam, de ha a nőnek akkora teher, hogy egyedül kell tovább nevelnie a gyerekeit, akkor lakjanak apukánál, nagyon sok apa örülne, ha minden nap láthatná a gyerekeit..
2012. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
És igen, sok olyan apa is van, aki elhagyja a gyerekét, de ilyen anya is van azért szép számmal. Olyan is, aki foggal-körömmel harcol a gyerekért, hogy aztán le se sz.arja, de nehogy a volt férjének jó legyen. A nők ugyanolyan gerinctelen férgek tudnak lenni, mint a férfiak, semmivel sem különbek.
2012. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos van olyan 'apuka' akinek nem hiányoznak a gyerekei. Évente ha kétszer rájuk néz már csoda. Hiába hivja fel a kicsi telefonon, hogy mikor jösz, igér füt fát, aztán nem jelentkezik (8éves a kicsi). Közben a városban reklámozza, hogy megbánta a válást és mennyire hiányoznak a gyerekei. Az ilyet nem értem:( de a gyerekeket sajnálom.
2012. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!