Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért szól még válás alatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól még válás alatt is minden a férfi boldogságáról?

Figyelt kérdés

Megcsalt, válunk. Van ket gyerek. Semmi extra.

Csak felhúztam magam a Zembereken.

Joga van a boldogsághoz.... Mert nekünk nincs?

Bocsássak meg. Ne is haragudjak... Miért is kéne? Végül is csak tönkretette az életünket.

Ne követeljem azonnal a fél ház árát... Mi meg mosolyogva megyünk a híd alá. Hogyne.

Ne mondjak róla rosszat a gyerekeknek.... Elvégre 12 és 15 évesen beveszik, hogy apu leugrott cigiért, és most 60 évig nem talál haza. Mi rosszat mondok azzal, hogy megcsalt és elhagyott minket?

Ne kérjek annyi gyerektartást, neki is új életet kell kezdenie valahogy... Nekem meg valahogy etetni kéne két kamaszfiút, albérletben lakva.

Lassan úgy érzem, elnézést kell kérnem, amiért nem úgy válunk, hogy mi csak szó nélkül kitakarodunk az életéből, mintha sose lettünk volna.

Mosolyogjak, legyek kedves, segítőkész, megértő, fényezzem a gyerekek előtt, nem tett semmi rosszat.

Ki az, aki őszintén mosolyogva azt fogja mondani a fiainak, hogy természetes, hogy ha a feleségükre ráuntak, akkor váljanak el, nincs azzal gond? Ki tudja azt őszintén mondani, hogy apa jó ember és neki jár a boldogság?

Gyomorfekélyt kapnék, ha úgy kéne viselkednem, ahogy most mindenki elvárja.

Eddig kedves voltam, önfeláldozó, türelmes és úrinő. De csak eddig.

A válás során ezt miért várja el mindenki?



2018. máj. 29. 14:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
18%

Ki várja el?

Úgyis a következőt fogod csinálni, mint az ilyen kis feleség, aki szart nagy ívben a férjére, és most idejön hisztizni:

ellehetetleníted őt a gyerekei elől, anyagilag lehúzod, nagyobb részt kap a házból, és fizetheti a gyerektartás xy ideig, de addig is elmész még 857349823x a bíróságra, megfellebbezni.

2018. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%
*kapsz
2018. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
Ha én férfiként azt szeretném, hogy hozzám kerüljenek a gyerekek, de a bíróság úgyis az anyjuknak ítéli őket, akkor mi szól a férfi boldogságáról?
2018. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó pár hozzászóló, ti direkt nem tudjátok értelmezni a kérdést, vagy csak annyi empátia sem szorult belétek ami egy árva bacilust felmelegítene?

A férfi csalt, lelépett az új nőjéhez, mert joga van a boldogsághoz. Szerintetek akarta, hogy a fiai menjenek vele az új nőhöz? A francokat. Szerintetek mennének azok a fiúk ezek után? A francokat.

Elfelezik amijük van, a házat, mindent. A nő mivel járt jobban?

A férfi fizet valamennyi gyerektartást még pár évig, aztán kész. A nőnek az egész fizuja elmegy majd albérletre, számlákra, ételre, rá lesz szorulva a gyerektartásra rendesen. Két gyerek mellett nem vállalhat másodállást ha megszorul anyagilag, a férj egyedül igen. Ha a férj késlekedik a gyerektartással és ő majd kéri, ő lesz a gonosz ex aki a férjet zaklatja, de jaj, neki is kell élni....


Nem, nem minden nő egy gonosz boszorka akit megcsalnak. És nem jár jól a nők többsége a válással, ez nem Amerika.


Mi is váltunk, mi is feleztünk mindent. Néha kapok gyerektartást, néha nem, mert "le van égve". Egyedül él, külföldön. Nem értem, miért gondolja azt bárki, hogy de jó elvált nőnek lenni. És persze csak álmodhatok arról, hogy lesz még egy jó kapcsolatom, mert gyerekkel ugye kinek kellek...

Én sem voltam boszorka, sőt. Nagyon kedves, alkalmazkodó nő vagyok az ex férjem szerint is. De néha a házasságok elhidegülnek, szétmennek, ha a legnagyobb jó szándékkal és szeretetben köttettek. is.


Kérdező: viselkedj ahogy jónak látod. Ő is ezt tette.

2018. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

14-es szívemből szóltál!!!

Kérdező, jogod van hozzá, hogy fájjon,hogy úgy érezz, ahogy érzel, és nem kell másoknak megfelelni. Nem voltak a te cipődben, kívülről könnyű okoskodni.

Az idő majd úgyis segít, múlik a fájdalom, egyre nyugodtabb leszel.

A 14-es hozzászólónak igaza van, ez nem Amerika, nem sok nőt láttam, ahol a feleség járt jól. Csak akkor, ha a férj gáláns volt, ami ritka. Szóval ne szégyenkezz, ami jár, az jár, mert így is neked lesz a nehezebb.

Sok erőt!

2018. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

"Nem voltak a te cipődben, kívülről könnyű okoskodni."


Amit te is csinálsz :D

2018. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Azert lattam mar en olyat ,ahol haz ,kocsi rendes gyerektartast adott a pasi ,igy se volt jo semmi...mert igazan az fajt a nonek ,h uj eletet kezdett a pasi es akkor belekotott mindenbe..Az meg ,hogy ha nem boldog veled,es elmegy azert rossz apa?mert mi a jobb ha folyton balhe van vagy nyugalom? Azert kar rosszat mondani aparol mert nem szeret,attol lehet jo apa.
2018. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16-os nem kívülről okoskodom.Tudom, min megy keresztül a Kérdező.Aki szerette a férjét, annak pontosan ilyen pokolian fáj, hogy elárulta a másik.
2018. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Egyik baratnom nem regrn valt rl,a pasi otthagyta a lakast ,autot,minden hetvegen elviszi a gyerekekrt es bevasarol nekik mindent amit kernek,azin felul adja a gyerektartast ,megis a baratnom olyankokat mond a gyerekeknek ,hogy nem orulok h kedvelitek az uj not,biztos menni akartok?? En csak azt nrm ertrm ,h ilyenkor a gyerekeket kellene nezni ,ha latom ,h jol elvannak imadjak az apjukat ,es az uj part miert kell ellene beszelni??? Felnott ember ha elvalik szerintem a gyerek erdekeit kellene nezze nem a sziv fajdalmat.Ez csak egy pelda volt ,nem mondom ,h minden pasi ilyen. Csak van ahol a nonek a bosszu es a fajdalom dominal es akkor semmi sem jo.
2018. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Igazad van, sajnos a gyerekek isszák meg legjobban a levét egy válásnak.Majd szűnik a barátnőd fájdalma, s talán más lesz.

Annak viszont nem dőlnék be, hogy apuka most milyen nagyszerűen viselkedik.Még kompenzál, de elmúlik. :( Előbb-utóbb a kötelező gyerektartáson kívül semmit nem fog adni, és semmiben nem fog segíteni.

2018. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!