Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért csinálják sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják sokan hogy elválnak de utána még "összejárnak szexelni"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
úh,én ilyet nem is hallottam még, de lehet azért,mert minden mást leszámítva a szex működött együtt, vagy még nem találtak mást,erre a célre.
2010. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet még én sem hallottam vagy vettem észre a környezetemben. Gondolom azért, mert semmi más nem működött a kapcsolatban, csak a szex, de az ezek szerint nagyon is jól. Más magyarázatot nem tudok elképzelni.
2010. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Előtte is összejártak, utána miért ne lehetne?
2010. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert ebben a tekintetben is jobban megbíznak a volt férjükben. Olyan is van, aki hosszabb ideje nem is talál magának megfelelő párt.
2010. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is összejártam a párommal a szakítás után. Egyszerűen csak azért, mert a szexualitás hiányzott és a szeretkezés sokkal jobb volt, mint akkor amikor együtt jártunk,de a problémák megmérgezték a minden napokat.
2010. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

A nők által a legkegyetlenebb bosszú lehet.

Ennek az áldozata vagyok, mert én beleéltem magam... mégsem kibékülés volt.

2010. jún. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan nem voltunk házasok, de a szakítás után még egy darabig összejártunk. Mindketten tudtuk, hogy miről van szó, nem volt áltatva senki. Csak egyszerűen arról volt szó, hogy utána egyikünk sem akart rögtön beleugrani egy új kapcsolatba, viszont a szex mindig is jó volt egymással, ezért ezt egy darabig még nem szüntettük be.
2010. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Elég undorító dolog, főleg ha sok évig házasok voltak. Szerencsétlen gyerek után fizetik a tartást, láthatás kéthetente de a szexre van idő meg azt szabad. Csak tudnám miért váltak akkor el....

Párkapcsolatban nem ítélem el az ilyet, mert az még nem család, de egy házastársi viszony, ahol van egy vagy több gyerek és elválnak ott egy család az ami felbomlik. Az én értékrendembe ez a csak szex ez egy ilyen súlyos döntés után nem fér bele.

2010. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert már csak ennyi, amire szükségük van egymásból és ezt felvállalják.
2010. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem azert csinaljak mert nem talalnak uj part, es ha jo volt regeb is akor most is jo. Szerintem ez rendben is van, nem tiltja a torveny.
2010. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!