Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam, de továbbra is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltam, de továbbra is közösen neveljük a gyerekeket, így csak félig vagyok szabad, lehet így feszültségmentes új kapcsolatom? (44/F)

Figyelt kérdés
Szabad, elvált nőknek ez kevés (és nehezen is viselik hogy vannak még néha közös családi programok a gyerekek miatt), nem szabad (válófélben, nyitott házas stb.) nőknek pedig sok ennyi szabadság (nekik a heti 1-2 párórás este ami ideális lenne, de az már inkább csak szeretői kapcsolat, közös program, közös hétvége már többnyire nem fér bele).

2018. júl. 24. 13:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ahogy tapasztaltam gyerekes a gyerekessel jön ki leginkább vagy ha születik még közös gyerek, nehéz nagyon úgy egyensúlyozni, hogy mindenkinek elfogadható legyen.
2018. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekesség a baj, egyszerűen a fél szabad élet komoly kapcsolathoz kevés(és a legtöbb nőt rögtön a foglalt fele érdekli valamiért és nem az amit szabadon tudnék adni), laza szeretői kapcsolatokhoz pedig túl sok.
2018. júl. 24. 13:37
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz! Van, aki teljesen szabad, mégsem jön össze neki semmi. Másnak meg szinte le kell ráznia magáról a nőket, annyira ellepik. A helyzeted önmagában, nem hiszem, hogy akadály lenne.
2018. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez hozzáállás kérdése. Illetve, hogy mennyire tudod normálisan őszintén kezelni a helyzetet. Ha infantilis vagy, akkor te is infantilis nőket vonzol be, aki ezen fog kattogni és nem felnőtt ember módján kezelni a helyzetet...
2018. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem nőhiányom van, csak nem tudom hogyan tovább (most párhuzamosan van két szeretői kapcsolatom, így alakult, mégis ha van szabad hétvégém, akkor a haverokat kell rádumálni, hogy mondjuk menjünk le a Balatonra, meg sokszor muszáj kamuznom a párhuzamosság miatt, amibe már kezdek belefáradni...). Amikor rendes, komoly kapcsolatom volt (3-4 éve vagyok elvált azóta próbálkozom), abból pedig az állandó összefeszülés lett a családozás miatt...
2018. júl. 24. 13:47
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Lehet feszültségmentes kapcsolat, a mienk is az. Inkább azzal van a baj, - saját példa - hogy az ember nem a realitás talaján keresgél. Aztán megérti mi a fontos igazán és akkor már könnyebben alkalmazkodik, gyerekhez is, a gyerekkel együtt szereti a párját. A szabad elvált nőknek kevés.. nem, csak nem értik meg. És együtt is lehet lenni akkor is, amikor a gyerek a másikkal van, lehet akkor is közösen kirándulni, sétálni, mozizni. Ha igazán fontos a másik. Ha nem ez csak üres kifogás. Nem szabad feladni, mert előbb utóbb jönni fog valaki, aki így fogad el és szeret meg. És nem lesz ebből probléma. Sok sikert kívánok!
2018. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Te alakítod a kapcsolataidat. Miért van mégis sok jó példa arra, hogy gyerekes elvált szülők is tudnak tartós kapcsolatot, házasságot ne adj Isten újabb közös gyerekeket vállalni?

Itt neked kell rájönnöd, hogy mi az amit közvetítesz magadból és ezáltal milyen TÍPUST vonzol be... nem?

2018. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat tudod, az exnejed is csak felig szabad.


Probalj a szinten gyerekes, elvalt nok kozott keresgelni, akik hozzad hasonlo helyzetben vannak.

2018. júl. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de férfi létedre úgy viselkedsz, mint egy idióta liba. Döntsd már el, h mit akarsz. Van két szeretői kapcsid, gondolod, h belefér egy komoly is, amikor már ebbe is belefáradtál?

Mindenhez van partner, csak végre tudjad már, h mit szeretnél, és már így válogasd meg kivel állsz szóba.

Rinyálsz itt, mint egy k-betűs hölgy, aztán csodálkozol, h megbaxnak. :D

2018. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, hogy a gyereküket teljesen egyedül nevelő nők is pont ugyanebben a helyzetben vannak.Én is.A válás után kevés lehetőségem volt ismerkedni, mivel a lányomat nem igazán tudtam hová tenni addig, amíg randikra járok.Az apa egyáltalán nem vitte el a lányomat, csak évente 1x pár napra.Na az meg semmire sem volt elég.Így még most is egyedül vagyok, de már nem is érdekel az egész keresés.A legjobb éveim elvesztek az ismerkedésre, 40 felett már kevésbé vagyok kelendő, hiába tehetném meg most már, hogy randizgassak.Te legalább nem úsztad meg a gyereknevelést, mint elég sok "apa", aki lelépett a családja mellől, a nőre hagyva mindent, és ő szabadon ismerkedhet.Tudod milyen sza..r egy nőnek ilyen szempontból, bár a többi is megtudná...rájuk férne.
2018. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!