Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy válás után vagyunk pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy válás után vagyunk pár évvel. A házunkat eladni nem tudtuk, illetve amennyit adtak volna annyiért nem akartuk. Egy ideje azon aggódik, nehogy egy kapcsolatom kihasználjon, vagy ez meg az nem hozzámvaló. Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
Nincs közünk egymáshoz, szimplán csak lakótársak vagyunk. Semmi köze, hogy mennyi időnként váltom a nőket, hogy kivel vagyok, hogy hova megyek. De ez egy ribizli, az meg a pénzre hajt, a harmadiknak más baja van. Miért nem a saját dolgával foglalkozik. Amikor vagyok valakivel telefonál, hogy mit mosson ki, vagy boltba megy hozzon-e Nekem valamit? Lassan az lesz a megoldás, hogy el kell adni a házat. Mit lehet csinálni?
2017. máj. 19. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerul es hol van?
2017. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kis marketing, aztán el kell adni a g.ecibe!
2017. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az eladás a kérdés. A volt feleségem miért teszi ezt. Szinte megfojtja az összes kapcsolatomat. Elbeszélgettem vele erről, azt mondja nincs rá oka, hogy így tegyen csak néha aggódik. Vele mit tegyek, hogy máshogy álljon a dolgokhoz.
2017. máj. 21. 16:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy még vannak komoly érzelmei irántad. Miért váltatok el?
2017. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt nehezen hiszem. Félrelépett, majd barátja lett. Nem sokáig, de vagy fél évig megvoltak.
2017. máj. 21. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig más miatt nemigen viselkedne így. Lehet, hogy megbánta a megcsalást.
2017. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, együtt éltek? Nagyon egészségtelen együtt élni valakivel, akivel már régen elváltatok, nyilván ott a régi kötődés is. Az lenne a leghelyesebb, ha nem várnátok még pár évet, hanem túladnátok rajta.

Egyébként egy házat keresek én is válás utáni új fészekrakás céljából, ha tényleg eladó, írj privit :)

2017. máj. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!