Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kb. mennyibe kerül az ügyvédi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mennyibe kerül az ügyvédi díj, ha én már beadtam a válokeresetet de a tárgyalásokra szeretnék ügyvédet fogadni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 4. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

a legalja 10 ezret szokott kérni/tárgyalás/megbeszélések.

ettől csak feljebb szokott lenni.

2018. aug. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40.000ft
2018. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olcsó,a barátnőm is most válik,és a beugró 140.000ft magyarul ,hogy fel fogadod,utána any tárgyalás ,megbeszélés 40,000ft.Húzós!!!
2018. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A Tengerész ***** válasza:
Nem tudom hogy állsz "fejben" a dolgokhoz. Egy sereg dolgot meg tudsz keresni a Google segítségével a neten, ha értelmesen meg tudod fogalmazni, mi az amit igazságosnak gondolsz. Énnekem tán két órába se telt azokat a jogi paragrafusokat áttanulmányozni ami esetemben fontos volt ( vagyonmegosztás, gyerekelhelyezés, az persze más kérdés ha fondorlatos módon ki akarod forgatni mindenéből a volt házastársadat, mert ahhoz viszont sokat kell hazudni és valami nagyon aljas, tehát drága ügyvédre lesz szükséged).Én ügyvéd nélkül váltam, az exnejem meg újabb és újabb ügyvédeket bízott meg a kifosztásommal. DE egy igazi ügyvéd nagyon drága. Mert az neki sok munka, felkészülés és tárgyalásra járás. Ezért a szokásos ügyvédek meghallgatják a kliensüket, majd felállítanak egy elképzelést ennek alapján, aztán a tárgyalásra nem ők mennek hanem valami nyámnyila ügyvédbojtárt küldenek. Rendszerint nő a bíró, eleve elfogult a feleség javára. DE amint meglátta, megérezte, hogy őszinteséget nemcsak mutatok, de az is vagyok, ráadásul a gyerekeket meghallgatva erről még jobban meggyőződött, nem volt problémám. Az ügyvédbojtárok meg a negyedik mondat után csak nyekegni tudtak. Szóval az csak egy tévhit, hogy az ügyvéd majd jól képvisel téged. NEM, ő keresni akar rajtad, neked ez az életed, neki meg csak egy meló az ezer közül. Persze ha ki akarod nyírni az exedet akkor kell a menő ügyvéd, de azt nem úszod meg olcsón, pláne ha komoly a vagyon amit meg akarsz szerezni.
2018. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ügyvédek talán még a politikusoktól is telhetetlenebbek.

Nincs határ !! Kit hogyan tudnak "megvágni"....

2018. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!