Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért szomorú az a fél aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szomorú az a fél aki válni akart?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha valaki elhagyja a párját ahol van gyerek is, és az idő telik 1-2 év miért van az hogy aki lépett ,eléggé lehangolt szomorú?Hiszen ő akarta így?!

Ennyi idő után sem biztos abban hogy jól döntött?Kapcsolatuk a válást követően volt hogy nagyon jó volt akár visszafordítható is lehetett volna!



2018. aug. 7. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Talán mert még mindig szereti, annak ellenére hogy ő indítványozta a válást.
2018. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem biztos abban hogy jól döntött. Ha tényleg olyan jó volt a kapcsolat a válás után, akkor pedig pláne. Lehet, hogy csak hirtelen felindulásból döntött a válás mellett, és igazából nem is akarta, de nem engedi a büszkesége vagy valami arra, hogy visszafordítsa. Az is lehet, hogy minden tökéletes volt, csak egy olyan dolog miatt ment tönkre, amit válás nélkül egy beszélgetéssel helyre lehetett volna hozni. Amikor az ember megtesz valamit, az mindig ésszerűnek tűnik. Ahogy telik az idő, mindig tisztább és tisztább fejjel tud gondolkozni, és lehet hogy amire akkor azt mondta, hogy ez lesz a helyes, most azt mondja hogy basszus mekkora ökör voltam.
2018. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
nem mindig azért akár válni valaki mert nem szereti a párját, lehet csak úgy érzi a másik nem szereti, nem törődik vele eléggé, nem érzi magát jól mellette meg ilyenek. van hogy egy kapcsolatba hiába tesz az egyik mindent a másik mégis leszarja pl aztán meg sír a szája hogy elhagyjak..
2018. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez egyszerű pszcihológia.

Nevezzük bűntudatnak.

Úgy gondolom, hogy az elhagyott fél a legtöbb esetben mivel az akaratán kívül vesztett el valamit,intenzíven, gyásszként éli meg a kapcsolat lezárását.

Az elhagyóban mint döntéshozóban pedig a kétely és a bűntudat miatt bizonytalanságban lebegnek az érzelmek, ami nem engedik kibontakozni a gyászt.

2018. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy válás még akkor is kudarc, ha nagyon nyomós indok van rá Annak is, aki kezdeményezi. Van, aki gyorsan képes feldolgozni és továbblépni, van, akinek több idő kell hozzá.

Egyébként meg sok mindentől lehet valaki lehangolt, nem biztos, hogy a válás miatt az, pláne évekkel utána.:-)

2018. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert rájött, hogy a másik sokkal értékesebb annál, hogy el kellett volna dobnia magától. Esetleg a másiknak utána alakult egy boldog párkapcsolata mással és akkor látja igazán, mekkora marha volt, hogy eldobta magától őt.
2018. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

A valasunkat en kezdemenyeztem, miutan tobbszor elofordult, hogy nem tudtam hazamenni a lanyommal, mert a kulcs belulrol volt a zarban, es az altalam imadott ferjem pedig bent qrta-baszta a kolleganojet. Tehat en voltam a kezdemenyezo.

Es igen, szomoru voltam. Hogy mi nem ertheto ezen...?????


Akkor valtam vidamabba, amikor - evek multan - lattam, hogy az utanam kovetkezo ket felesegenek es negy baratnojenek meg kevesebb ido adatott egyutt elni vele, mint nekem, annak ellenere, hogy a kulonbozo noktol meg hat gyereke szuletett. Es most, kozel 35 ev utan, kifejezetten orulok, hogy nyugdijas hajlektalankent el valahol a Jozsefvarosban. Megerdemli.

2018. aug. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

"A valasunkat en kezdemenyeztem, miutan tobbszor elofordult, hogy nem tudtam hazamenni a lanyommal, mert a kulcs belulrol volt a zarban, es az altalam imadott ferjem pedig bent qrta-baszta a kolleganojet. "


Többször előfordult? Már első alkalommal kellett volna váláson törnöd az agyad.

2018. aug. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Te kérdező honnan tudod, hogy mitől szomorú, és lehangolt? Mondta?

Nem vagy valami érett, ha próbálod kitalálni és / kitaláltatni itt egyesekkel, mint a lottószámokat! :D

2018. aug. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert fájt, hogy már nem javítható.

Az exem annak érezte, nem vette komolyan, hogy válni akarok, olyannyira, hogy alá is írta a közös megegyezést, mert azt hitte, nem adom be a keresetet.

Persze közben voltak az ígéretek, de az összeset hallottam már. Háromszor. Soha nem lett belőlük semmi.

Fájt az is, hogy azt hittem, utána már minden rendben lesz. Pedig nagyon az út elején jártam.

Fájt a magány, az egyedüllét. Leginkább arra emlékeztetett, mint mikor három hétig mankóval jártam, és utána üres lett a kezem. Hirtelen azt se tudtam, mit kezdjek vele, annyira megszoktam, hogy mindent egy kézzel oldok meg.

2018. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!