Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fogja elrontani a karácsonyt?!

Ez fogja elrontani a karácsonyt?!

Figyelt kérdés
Az unokatesóm mindig utánoz, lemásol, és ugyanaz kell neki mint nekem. Karácsonyra is ugyanazt kapja amit CSAK én kértem és hónapok óta erre vágyok és végre megkaphatnám, de persze neki is az lesz. Eldöntöttem hogy galériaágyam lesz és neki is most hirtelen az kell. MIT TEGYEK?

2016. dec. 22. 14:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Örülj, hogy lesz galériaágyad. Az uncsitesódét úgysem te fogod használni.
2016. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez a hiszti, amit itt leversz, elég rendesen el tudja rontani a karácsonyt, főleg úgy, hogy egy galériaágy nem két fillér, a szüleitek előteremtik, de neked igazából nem is ez kell, csak hogy olyat kapj, ami az unokatesódnak nincs.

Szánalmas tinipicha rinya.


Legközelebb majd dicsekedj a karácsonyi ajándékoddal akkor, ha már megkaptad, nem előtte, és akkor nem lesz ideje beszerezni ugyanazt karácsonyra!

2016. dec. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Tehat neked nem az a lenyeg hogy te kapj valamit, hanem az hogy mas ne kaphasson?


Nem szegyelled magad egy kicsit? ha nem, akkor ideje lenne elkezdeni...

2016. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Miért zavar, ha az unokatesódnak is lesz galériaágya?

Akkor semmije nem lehet, ami neked is van?

Telefon, bicikli, laptop és társai?

Sürgősen szokj le erről a viselkedésről, mert felnőttként sok problémád lesz és itt fogsz rinyálni a "Magány" rovatban.

Remélem csak 10 éves vagy, mert ez az a szint.

2016. dec. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
93%

Ez annyira hülye logika.

Ha neked van, neki már nem is lehet? Ne hisztizz emiatt, nem az unokatesód, hanem te fogod ezzel elrontani a karácsonyt ha azért hisztizel, hogy ő is ugyanazt kapja.

Meg ahogy nézem, neked már nem is lényeg, hogy mit kapsz ajándékba, csak másnak ne legyen olyan.

Ennyi erővel én lélegzek, te már nem teheted.

F*ck logic

2016. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
A karácsonyt az a két rohadt nagy pofon rontaná el, amit a hisztis gyerekem kapna, ha ezen vergődne.
2016. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
És ez a te karácsonyodat mégis miért rontja el?
2016. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, ez milyen tragikus... az uncsitesó galériaágya ELRONTJA A KARÁCSONYT! Most mi lesz?
2016. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Bár felnőtt vagyok, de én is rühellem, ha majom módjára utánoznak, és lesik minden mozdulatomat, hogy lekoppinthassák. Volt pár ilyen barátom, mára már nem barátok, mert az utánzással elveszítették a saját személyiségük egy részét.
2016. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Életed legnagyobb problémája legyen kis csillagom
2016. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!