Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt a végső pont, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a végső pont, ami váláshoz vezetett? Ki kezdeményezte?

Figyelt kérdés
2018. aug. 23. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
nárcisztikus feleségem eleinte csak ledarált minden téren, önbizalmam gyakorlatilag 0-ává tette bármit is tettem (bármit vettem, építettem, az nem jó, de a szomszédé, nah azám a jó...), de mikor közölte, hogy ő direkt sz*rik rám, szándékosan néz levegőnek, mert neki milyen rossz (hozzáteszem a kapcsolathoz hozzáadott értéke=0val, csak elvárt..) akkor azt mondtam, ennek az embernek én tovább nem teszek kocsit, házat, törekvést, otthon, kedvességet a nyakába. De itt már olyan szituk voltak, hogy küldtem futárral virágot munkahelyére, s azt a választ kaptam: én őt ezzel megaláztam, mert biztos megcsaltam, meg egyébként is miért ilyen színű, ő azt utálja, a barátnői szerint is én megcsaltam, mert sosem küldök virágot, stb..) ritkán igaz, de veszekedésekkor szoktam ilyet tenni. hát ha megalázó, akkor megalázó, ennyi. Minden egyes "jó szándékom" fordítottan alakúlt, és még én éreztem magam kellemetlenül, amikor jót akartam, mert ugye semmi se jó egy nárcisztikus embernek, ha meg számonkéred, hogy ő mit tett a kapcsolatért, akkor sértésnek veszi. sakk-matt, majd felnő, vagy szivasson mást úgy döntöttem (9év után).
2018. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!