Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni 3 gyerekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt. 3 gyerekünk van. Most fejeztük be az építkezést. Új házba költöztünk. Már az építkezés elején elkezdődtek a gondok. De akkor még azt mondta h feszült az építkezés miatt. Egyre többet veszekedett a gyerekekkel egyre bunkóbb lett. Olyanná vált mint akinek a gyerekek útban vannak és csak én kellenék neki. Energiám nincs már ahhoz hogy tegyek ezért a kapcsolatert. Belefáradtam. Nem tudom mit tegyek de sehogy nem jó. Az ahelyzet h nem tud civilizált tisztelettudoan viselkedni itthon. Mint egy őstulok dirigal játssza a nagy fehér főnököt és szavakkal bántalmazta a családot. Én ha beszélni próbálok róla neki akkor azt mondja azért viselkedik így mert megérdemlik a gyerekek. Mert szerinte gyereket nevelni úgy lehet ha félnek a szüleitől. Jah és észre sem veszi ha bunkó velük. Utólag elmondom neki mikor bunkó és nem érti mi bajom ezzel. Pl rendszeresen megalazza a fiúnkat h egy fiú nem nyavog ne lanyoskodjon... Olyan szavakat mond neki amivel direkt bántja és nem is akar változtatni ezen. Mikor kB 1 hónapja azt mondtam neki h valók akkor sírva békültünk ki mert h meg egy ilyen aranyos csajt nem találna mint én. Na azóta egy párszor már ezt is a fejéhez vágtam hogy biza akkor nem velem van a gond hisz ő úgy érzi én jó vagyok hozzá. Nagyon zavaros lett amit írtam. Igazából nem tudom mit akarok. Úgy érzem nem is szeretem. De még szakadna a szívem ha válni kellene. Nem tudom hogy helyre hozható e ez még.
2018. aug. 26. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hányinger amit írsz a férjedről...minek kellett neki 3 gyerek? 1 is sok lenne neki...
2018. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Bence_ ***** válasza:

Igen, aranyos nő vagy de egy anya is, három gyerekkel.

Szerintem fél, fél, hogy a fia bénán lesz mint ő ezért próbálja meg faragni.

Párterápia?

Férfiben is benne van, hogy gondoskodik a gyerekről, gyerek csodálatos, tök jó pl amikor puszit nyom az arcodra.

Szerintem akik így viselkednek azok elbújnak a csigaházukba mert egyszerűbb mogorvának lenni mint megnyílni.

2018. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de nem ismerd eléggé az embereket. Az én tapasztalatom az hogy egy férfi 2 ok miatt viselkedik így.

1. férekefél, és frusztrálja hogy ez a kapcsolat még van veletek.

2 iszik.

Szerintem te is tudod hogy van valami a háttérben de még magadnak sem mered bevallani.

2018. szept. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!