Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet az exfeleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az exfeleséget leállítani?!

Figyelt kérdés

A párom 5 éve elvált, az exfelesége lépett le tőle egy másik fickóval. A pasi persze kb. 2 hónap után kidobta, és próbálkozott a páromnál.

Ezután jőttem én. Nekünk kiegyensúlyozott, normális kapcsolatunk van, az exnek csak futó dolgai. Kb. 4-5 havonta kitalálja, hogy legyenek újra együtt, meg úgy az igazi, ha együtt van a család (2 gyerek van, a 18 éves fiú velünk él, a kislány az anyjával). A párom erről hallani sem akar, letiltotta már mindenhonnan, de a gyerekekkel üzenget, és bemagyarázza nekik, hogy az apjuk miatt nem tudnak újra együtt családkènt együtt élni.

Közben engem mindennek elhord (ami nem érdekel, csinálja, ha hülye).


Mit lehet ilyen helyzetben tenni?


F44, N35, ex 41


2018. okt. 4. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás:) Jobb ötletem sajna nincs:D
2018. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Elmagyarázzátok a gyerekeknek a helyzetet. Hogy anyu megcsalta majd elhagyta aput. Apu a boldogságát melletted találta meg. Anyu bármit mond apu akar boldogtalan lenni, de titeket gyerekeket nagyon szeret. Úgyhogy többet felesleges üzengetni vagy postásnak használni mert apu előbb lesz csöves szingli, mint újra szamár anyu mellett.
2018. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen beteg elmevel nem sokat,ismeros a szitu.Ezt mi ugy rendeztuk,h nem vettuk fel amit mond,pedig hidd el ,h mar lement olyan aljas szintre,h mas megverte volna. At kell nezni az ilyen,noszemelyen.Egyszer megunjam
2018. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!