Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Előfordult már veletek, hogy nők zaklattak titeket? Hogy sikerült őket leállítani? 30F

Figyelt kérdés
Nem értik ezek a nők, hogy a nem, az nem. :(

2018. szept. 15. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj aki elég beteg módon zaklatott már, őt feljelentettem.
2018. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt, de szerencsére, majd 200 kilométer volt közöttünk.

Elbeszélgettem vele kétszer, elmondtam, amit ő szeretne, részemről nagyon nem működne. Nem értette, de tiltva minden honnan és semmire nem reagáltam.

2018. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elofordult már. Elkezdtem nagyon undorító módon viselkedni, aztan kiabrandult. Elotte semmi nem hatott. Hiaba tiltottam, felkeresett a lakasomon, rendort kellett hivnom stb... Viszont a megfogalmazasod nem tetszik. "Nem ertik ezek a nők.". Erős túlzás igy általánosítani. Forditva mar mas a helyzet. Altalaban a ferfiak nem ertik a nemet. :)
2018. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

22 eves koromban volt, egy 35 eves no, aki nem messze dolgozott a boltban tolem. Annyira orult volt, hogy egyik ejjel mikor mentem haza a szorakozohelyrol, ott vart a boltja elott meztelen. Vonzo csinos no volt, de az agyaval problemak voltak, igy nem erdekelt, nem foglalkoztam vele. Ott telt bele a pohar, mikor evekkel kesobb parkapcsolatom lett, es belekavart. Az akkori baratnom neki hitt es nem nekem, azota ha arra jarok, nem is koszonok neki, nem valaszolok a kerdeseire. Amugy nagyon intelligens tanult norol beszelunk.


33F

2018. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
18-35 között zaklathatna egy... :)
2018. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszik ezek lopom én a g@cit!?

32/f

2018. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Mondod most, hogy zaklathatna, de hamar megbánnád.


Nem olyan mókás már amikor nem tudsz szabadulni tőle. Hiába tiltod új profilokról írogat, éjjel-nappal hív, postaládádban hagy leveleket, rászáll a párodra, zaklatja a családtagjaid hogy rajtuk keresztül üzenjen, hivogatja a munkahelyed és folyamatosan öngyilkossággal fenyegetőzik, ha nem jössz vele össze. Tényleg nagyon vicces mikor egy nő zaklat.

2018. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!