Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet elválni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elválni olyan személytől, aki öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
2018. szept. 14. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan úgy mint attól, aki nem fenyegetőzik öngyilkossággal.
2018. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Megölöd, mielőtt ő öli meg magát. Na jó ez lehet picit durva volt.
2018. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
A lehető leggyorsabban, minden kapcsolatot megszakítva vele.
2018. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Úgy, hogy nagy valószínűséggel esze ágába sincs öngyilkosnak lenni az olyan embernek aki öngyilkossággal fenyegetőzik, csak így akar magához láncolni. Szakítani kell, ott kell hagyni és punktum. Meg kell szakítani vele a kapcsolatot, meg kell akadályozni, hogy bármi módon kapcsolatba tudjon lépni veled. Idővel majd elmúlik nála ez és talál mást akinél fenyegetőzhet.


Nem szabad engedni az ilyen aljas zsarolásnak.


(Halkan jegyzem meg, hogy egyáltalán nem a te hibád lenne, ha mégis elkövetné az öngyilkosságot. Nem kötelezhet senki és semmi arra, hogy erőszakkal maradj ott egy olyan személy mellett akivel nem akarsz együtt lenni.)

2018. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanúgy. Ez csak ócska zsarolás, semmi más. Arra jó, hogy magához láncoljon, de esze ágában sincs megtenni.

Az a legjobb, ha teljesen megszakitod vele a kontaktot, ne hallgasd meg a manipulációit, ne beszélj vele egyáltalán. Max a tárgyaláson.

2018. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Lelépsz! Hagysz otthon selyemzsinórt. Megspórolod a válási procedúrát.
2018. szept. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha nő az illető akkor megkérdezed, hogy milyen kötelet kér.


Ha férfi akkor meg egy általa(már mint a fenyegetőző ember által ismert, elismert, becsült emberre) elfogadott emberre bízod.


És lépsz.

2018. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
99%
Nem voltam házas de volt ilyen pasival dolgom és mindig vagdosta a kezét. Folyton fenyegetőzött hogy megöli magát aztán mikor betelt a pohár ott hagytam és nem történt semmi még mindig él.
2018. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
MENEKÜLJ! A volt férjem még bántalmazott is rendszeresen, mikor nem bírtam, lépni akartam, beszedett egy csomó nyugtatót. Mentőt hívtam, azt mondták, ez a pasi tudta mit csinál, nem lesz semmi baja. Nem is lett.Sőt nemsokára kiderült, hogy rendszeresen csal. Na, akkor léptem, hiába fenyegetőzött.
2018. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Csak zsarolni akar. Ha meg mégis megteszi, örülj neki, özvegy leszel és akkor nem kell a válással szarakodni.
2018. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!