Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy érzi magát az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzi magát az a nő, aki eldöntötte, hogy elválik a férjétől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A feleségem 7 év együttélés és 1,5 hónapnyi házasság után úgy döntött, hogy elválik tőlem. Azt mondja kiszeretett belőlem és nem illünk össze. Érdekelne, hogy az ilyenkor a nőket is megviseli? Azaz kicsit is rosszul érzi magát vagy ő most teljesen felszabadult és jól érzi magát?

2018. nov. 11. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Senkinek nem jó, de sztem. ez a nő már jóideje ezen gondolkodik. Miért házasodtatok, mi változott?
2018. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Én mérhetetlenül megkönnyebbültem.

8 év együttélés, ebből 6,5 év házasság.

2018. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Őt kérdezd meg, ha még szóba áll veled. Mindenesetre egy olyan nőnél, aki 7 év után házasságot köt, majd másfél hónappal azután rájön, hogy nem illik össze a férjével, valami nagyon nem stimmel. Vagy te mutatkoztál be egészen új oldaladról a házasságkötés után.
2018. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Párterápiára jártunk, amikor kiderült, hogy baj van. Ott rendbe jöttünk. De volt egy megállapodásunk, hogy ott hagyja a munkahelyét, mert volt ott egy csávó, aki erőteljesen udvarolt neki, és végülis miatta hagyott volna el. Majd az esküvő után, amikor eljött a felmondás ideje, elkezdett rajta hezitálni, hogy végülis rendbe jöttünk, nem is kellene felmondania, mert azok az okok megszűntek, ami miatt ennek a másik férfinak a társaságára vágyott. Persze én ettől befeszültem, jöttek a csúnya veszekedések és a döntés...
2018. nov. 11. 09:50
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Hát, ezt te b*tad el, bocs.
2018. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Én 13 együtt töltött év és két közös gyerek után döntöttem úgy, hogy be akarom fejezni. Nem hirtelen döntés volt, az utolsó évek már nagyon nem voltak jók, a legutolsó másfél évben már egymáshoz sem értünk.

Én akartam, én döntöttem így, mindezek ellenére megsirattam a kapcsolatunkat, és teljesen ellentétes érzelmeim voltak az első időszakban, ami a felszabadultságtól a depresszióig váltakozott.

Életem egyik legjobb döntése volt, hiszem, hogy neki is jobb nélkülem, bár ő sokáig visszajött volna még.

2018. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolta hogy megszabadul a gondolataitól ha hozzádmegy. Rájött hogy nem változott semmi. Előtte is és utána is más pasira vágyott. Döntött.
2018. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez már hosszú évek, hónapok folyamata. Valószínűleg tényleg elérkezett az idő, hogy máshol mással jobban működjetek. Hiába volt esküvő, az nem ment meg semmit sem.
2018. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
39%
Kár volt csomó pénzt kidobni az esküvőre. A többit ne sajnáld, a nőt se.
2018. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Na állj, elolvastátok ti a kérdés kiegészítését meg a kérdező következő hozzászólását?


Jártak párterápiára, összeházasodtak, oké, volt egy megállapodás, hogy a nő otthagyja a munkahelyet, de a nő úgy érezte az esküvő után, hogy a párjával megoldódtak a gondok, így feleslegesnek látta, hogy máshol ismét kezdjen mindent elölről, mikor ott van egy stabil helye, amit csak azért hagyna ott, mert a férjecske féltékeny egy kollégára, oké, ez korábban jogos volt, de a feleség úgy érezte, hogy a férjével helyrejöttek a dolgok, és nem számított már az a kolléga. Na, erre a férj kiverte a hisztit, hát ne haragudj, én is otthagynálak, ha arra kényszerítenél, hogy hagyjam ott a stabil munkahelyemet.

2018. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!