Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek ex feleséggel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ex feleséggel, aki hazudott a válás okait illetően, és ezért már évek óta bunkók veletek mások, akiknek nagyrészt semmi közük az egészhez?

Figyelt kérdés

Bővebben:

férjem elvált ember, akinek nem miattam ment szét a házassága, hanem egy másik nő miatt. Engem, ahogy szakított a csábítóval, utána ismert meg. Már 6 év együtt vagyunk. Az exfeleséggel egy városban élünk. Az ex válásnál gáláns elbírálásban részesült, nem szenvedett hiányt semmiben, sőt! Gyerekük nem volt.

A válás előzményéről tudni kell az exfeleség pszichés és testi betegségekben is szenvedett, melyeket titkolt és titkol mások előtt is, sőt kezeltetni sem volt anno hajlandó magát - a férjem hiába kérte (szexuális életükre is hatással voltak ezek a nyavalyák, sőt). Még a saját családja előtt is eltitkolt mindent. Mindig csak azt mondta, hogy hát próbálkoznak, de nem jön a baba... No comment.

Már évek óta bunkók velünk a csaj családja, ismerősei, kollégái.

Most a csaj összejött egy pasival (végre!) és született egy gyerekük is - még a változó kor beköszönte előtti utolsó pillanatban. Végig nézhettem, ahogy szenté avatták a nőt élőben, közösségi oldalakon etc., de múltkor összefutván egy kollégájával, aki (még mindig, ennyi év távlatából is) feljogosítva érezte magát arra, hogy bunkó legyen és beszóljon nekünk...elegem lett! Elhatároztam, hogy kitálalok az igazságról a nő viselt dolgairól, úgy hogy az ismerősei fülébe is eljusson! Ti hogyan csinálnátok?


2018. nov. 15. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy bunkók-e az exnő haverjai? :D
2018. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fő műsoridőben panaszold el a Tv2-n!
2018. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Közös gyerekük sincs!! Akkor meg érteném hogy muszáj tartani a kontaktot.. De basszus 6 éve vagytok egy pár... Mi a francnak foglalkozol vele?? Elváltak semmi összetartó dolog nincs köztük.. És ezért mert beszólt valaki ezen háborogsz?? Szerintem gyerekesen fogod fel.. Nekem úgy jön le hogy te féltékeny vagy rá!! Egyszerűen hagyd a túróba és foglalkozz a ti közös életetekkel... Az meg hogy a betegségét kiadod az aljas húzás.. Nem véletlenül titkolja
2018. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit hazudott az ex?

Miért követed facebookon?

2018. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

Azért szerintem ha kisvárosban élnek nem mindegy hogy a közös ismerősök mit gondolnak róluk. Pletyka szinten is terjedhetett a rossz hír az exférjről.

Szóval van olyan helyzet ahol foglalkozni kell vele.

De szerintem hamarabb kellett volna és nem neked hanem a párodnak. Mégiscsak őt érinti jobban, ő miatta van részben ez.


Ha mégis érzed ezt valakin én odamennék és beszélgetnék vele.

Megkérdezném hogy hallott valami rossz hírt rólatok, vagy beszélnek rólunk valamit neki? Erre persze kitérés lesz a válasza.


Erre fel jó hangulatban és nem zavaróan de elmondanám hogy ha a régi kapcsolat miatt tartózkodó velünk akkor ezt megértem de ő is értse meg hogy két felen múlik a dolog és lehet olyan dolog amit nem teljesen ismer.

Pont azt mondanám neki amit az előző neked, hogy épp elég régen volt ez hogy lezárható legyen a múlt szerinted.

És reméled hogy jóban tudtok ezek után lenni.

Rámosolyogsz és elköszönsz.


Nem kell tovább magyarázni szerintem.

2018. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez egy tipikusan olyan történet, ahol mindenki kígyót békát kiabál a másikra, míg az ő oldala tökéletes, gáláns, hibátlan.



A valóság?


A valóságot meg ki tudja.



Jól hangzik, hogy a nőnek testi lelki problémái vannak, míg a férjed egy grál lovag, de valószínűleg senki sem fehér ebben a történetben.

2018. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Miert kene egy betegseget vilagga kurtolni?

Mi koze az exnek ahhoz, mit mond egy kollega, es neked mi kozod van ahhoz, hogy "szentte avatjak" fa$zbukon. Undorito, irigy nember vagy.

2018. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem 6 ev utan miert foglalkozol az exfeleséggel.Másrészt te azt a verziót ismered, amit a párod előadott.Az ilyen megcsaló pasik tipikus taktikaja, hogy mocskolják az exüket, egyrészt, hogy önigazolást kapjanak a tettükre, másrészt hogy a saját szennyesüket szépítsék mások előtt.Bármiért is csalta meg a párod az exét, gerinctelen volt.
2018. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#5

"Azért szerintem ha kisvárosban élnek nem mindegy hogy a közös ismerősök mit gondolnak róluk."

Ehh... 25 évig kisvárosban éltem, most kis falucskában lakok, mindig totálisan hidegen hagyott, hogy random emberek mit gondolnak rólam. Nem is értem, miért kellene ezzel foglalkozni...

2018. nov. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1. Nem azt kértem, hogy ugassatok le!

2. Nem, nem grál lovag!

3. Nem teregetjük ki a másik szennyesét mindenki fair volt vele, de ő visszafelé sajnos nem!

4. Azt én sem értem, hogy másnak mi a francos köze van és hogy veszi a bátorságot egyáltalán, hogy évek múlva is így viselkedjenek!

5. Nem követem közösségi oldalakon, de mivel kisváros belefutok a kedves családjába ismerőseibe ésatöbbi.

2018. nov. 16. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!