Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek ex feleséggel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ex feleséggel, aki hazudott a válás okait illetően, és ezért már évek óta bunkók veletek mások, akiknek nagyrészt semmi közük az egészhez?

Figyelt kérdés

Bővebben:

férjem elvált ember, akinek nem miattam ment szét a házassága, hanem egy másik nő miatt. Engem, ahogy szakított a csábítóval, utána ismert meg. Már 6 év együtt vagyunk. Az exfeleséggel egy városban élünk. Az ex válásnál gáláns elbírálásban részesült, nem szenvedett hiányt semmiben, sőt! Gyerekük nem volt.

A válás előzményéről tudni kell az exfeleség pszichés és testi betegségekben is szenvedett, melyeket titkolt és titkol mások előtt is, sőt kezeltetni sem volt anno hajlandó magát - a férjem hiába kérte (szexuális életükre is hatással voltak ezek a nyavalyák, sőt). Még a saját családja előtt is eltitkolt mindent. Mindig csak azt mondta, hogy hát próbálkoznak, de nem jön a baba... No comment.

Már évek óta bunkók velünk a csaj családja, ismerősei, kollégái.

Most a csaj összejött egy pasival (végre!) és született egy gyerekük is - még a változó kor beköszönte előtti utolsó pillanatban. Végig nézhettem, ahogy szenté avatták a nőt élőben, közösségi oldalakon etc., de múltkor összefutván egy kollégájával, aki (még mindig, ennyi év távlatából is) feljogosítva érezte magát arra, hogy bunkó legyen és beszóljon nekünk...elegem lett! Elhatároztam, hogy kitálalok az igazságról a nő viselt dolgairól, úgy hogy az ismerősei fülébe is eljusson! Ti hogyan csinálnátok?


2018. nov. 15. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs munkád, hobbid, egyéb tevékenység amivel lefoglalod magad ilyen szarságok helyett?
2018. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a saját érdekedben tanuld meg, hogy nem érdemes minden kräténnel foglalkozni.

Nézd, nekünk, válaszolóknak oly mindegy, hogy te pörögsz-e ezen, idegesíted-e magad, állsz-e bosszút, viszont a te életed lesz könnyebb és boldogabb, ha nem foglalkozol idióta emberek véleményével és szrkavarásával.

Emelkedj elül ezeken, és ne érdekeljen, mit mondanak a gyökerek.

2018. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10: a kommented stílusát elnézve, nehéz elképzelni, hogy ebben a történetben neked semmi hibád nincs.


Alpári, bunkó, hisztis, kötekedő vagy, de persze mindenki téged bánt, az elvált feleség, a családja, a falu, a válaszolók.


Még szerencse, hogy a férjeddel ti ketten olyan tökéletesek vagytok, csak a világ, a világ nem áll készen rátok.

2018. nov. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nem követem közösségi oldalakon"


"Végig nézhettem, ahogy szenté avatták a nőt élőben, közösségi oldalakon"

2018. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!