Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Be adtam a valast de a csalad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be adtam a valast de a csalad nem erti meg . Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés
A férjem hónapok óta el hanyagolt,ugy engem mint a fiamat.Ha Haza ért a munkából nax 5 perces foglalkozás a gyerekkel,es azzal ment filmet nèzni,sört inni.Ezt ment hónapokig!! A gyerek körül is mindent egyedul csinaltam,a haztartasban is.Mert o dolgozik es neki minek barmit segiteni.Aztam egyre tobb lett az italozas,mar ejfelig is csak ivott a nappaliban,es film nezes.Hiaba mondtam ,h ezt mar unom,igyon egy sort es jojjon be a gyerekhez meg hozzam,nem! Most meg all èrtetlenul ,h be adtam a válát,mivel hiaba kertem a valtozast semmi,max meg o formedt ram ,h folyton csesztetem.Ugy ,h tisztaban van ,h semmk segitsegunk nem volt,a csalad messze el.Most meg a csaladom is arra biztat ,h nem kell rogton el valni,de hat en 1 evig ezt neztem es meg untam.Szerintetek helyesen dontottem?
2018. dec. 9. 15:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus... az azért gázabb, mint, hogy nem segít otthon. Nincs mit tenni, akkor el kell válni.

32/f

2018. dec. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ledobbenek, micsoda valos, es szellemi, lelki nyomorban elnek meg emberek a 21. szazadban. Dobbenetes ez a kulonbseg.
2018. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél! A család nem látja át a szitut, tessék elmondani, hogy kezet emelt rád, ha értetlenkednek!
2018. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen dontottel. En egy evig sem viseltem volna ezt el.
2018. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezet emelt rád? Akkor teljesen jogosan válsz. Minél hamarabb költözz el .
2018. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne tűrj semmiképp se évekig, nem fog változni semmi ilyen hozzáállással.

Már a nyugalomért magáért megéri!!!

2018. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nalam ez mar vegleges dontes.
2018. dec. 9. 17:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Helyesen.

f35

2018. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azt mondta csak kihasznaltam.Ki vartam mig nem tudok dolgozni.Szerintem meg o nezett cselednek.:)
2018. dec. 9. 20:46
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én családom se érti, pedig eltelt egy év... Már mással élek 2 hete, de még mindig felteszik a kérdést: Akkor ezt már nem lehet rendbe hozni? :O

Már fel se figyelek erre, gondolom az is benne van, hogy 18 évig volt a férjem a férjem.

A te életed a te döntésed, nem kell megfelelned senkinek! A leírásod alapján jó döntést hoztál :)

2018. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!