Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elfogadnád ezt, ebben a formában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád ezt, ebben a formában?

Figyelt kérdés

Válsz. A leendő exed tesz egy ajánlatot.

Kapsz egy lakást, használatra! Kapsz egy kocsit, használata!

A fenntartási költségeket és persze a gyerektartást is, ráadásul minden, a gyerekkel kapcsolatos kiadást fizeti.

DE! Nem költözhet oda új partnered! Ha mégis, ugrik a lakás és a kocsi és beindul a gyerekért is a per!



2018. dec. 12. 00:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem.Akkorminek akar válni???
2018. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnám el. Ha már válunk, függetlenedjünk is egymástól. Különben minek tennénk?
2018. dec. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt senki se fogja elfogadni, hogy eladja magát kilóra.

Mellesleg nyilvánvalóan addig fog ez tartani, amíg az ex talál egy új puncit. A legtöbb második azon is minden hónapban kiborul, ha a pasija 20 ezer gyerektartást kifizet, és egyszer tíz percre találkoznak. Majd biztos mosolyogva tűri, hogy eltartsa a volt nőjét, és ingyen lakjon a "mi lakásunkban", és ingyen használja a "mi kocsinkat". Hogyne.


Válásnál elég egy jó ügyvéd, és ugyanezt ki lehet perelni ugyanezt, ráadásul ha a nőnek kedve van, akkor két pasival költözik össze már másnap.

2018. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocsi, de a kozos vagyonbol vett kocsi fele eleve a nejede, es nem vsak hasznalatra. A lakas ugyanez.

Ne nezd mar hulyenek a nejed.

2018. dec. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2018. dec. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha!
2018. dec. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha, ez kényelem. még mindig ő diktál.

Gondolom a férjed félrement, és te nem teheted meg ugyanazt?

2018. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1.: Nem én vagyok a szereplő, szerencsére.

2.: Váláskor nincs mit elosztani. A kocsik, a lakások, a cég nincs a pasi nevén. Minden a szülei nevén fut. Úgy tudom, hogy csak a számla közös, de azon meg 1-2M van. Ezért az ügyvéd kilőve.

2018. dec. 12. 09:45
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
sose adnák egy nőnek lakást kocsit. Ha már válunk, minden marad az enyém, hálistennek ismerek egy nagyon jó ügyvédet, szóval a nő még annak is örülhet, hogy a gyereket ő nevelheti, de ha nem látom azt, hogy jó anya lenne, tuti elvenném még azt is, aztán mehet a fenébe, már ha ő miatta megy tönkre a házasság :D ha én miattam az más :)
2018. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A "leendő ennek" ez mègis mièrt èrnè meg? Kb. Teljesen eltartaná a nőt meg a gyereket. Ennek mi èrtelme?

A nőnek megèri, kb. A teljes fizikát fèlre tudja tenni. Mire az ex esetleg meggondolják magát, vagy ha lenne új pasi a kèpben, már lenne miből megindulnak. A gyereket meg kb. semmi esèlye nem lenne elperelni.

2018. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!