Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben lévőknél vagy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben lévőknél vagy már elváltaknál ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ha nehezen emésztik meg, hogy a volt párjuknak új kapcsolata van?


Még érezhetnek egymás iránt valamit vagy ez inkább csak sérti az egójukat, hogy úgymond pótolhatóak?



2018. dec. 17. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hiába akarja az egyik fél fenntartani a kapcsolatot, ha a másik ezt nem akarja!

A hulló gyümölcsöt sem lehet visszakötni a fára, mert ott rohad. Ha még van esély és akarat, meg kell beszélni, mi okozta az elhidegülést, lehet-e, van-e akarat ezen változtatni. Ha igen, akkor folytassák, de aligha lesz ennek folytatása. Ha mégis, akkor hébe-hóba az egyikük zet felhánytorgatja a másiknak...Ha valamelyikük azt mondja, hogy nem, akkor KONYEC.

2018. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam válófélben lévő és nekem az emésztés azért ment nehezen, mert egy 6 hónapos közösen tervezett gyermekkel hagyott el a volt férjem a szeretőjéért, akivel a gyermekünk 3 hónapos korában ismerkedett meg. Ezt így több, mint 1,5 év távlatából is nehéz nem dühösen felfognom, pedig már fél éve nekem is van új kapcsolatom.
2018. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyvalamit éreznek: gyűlöletet. Sok mindent kíván a másiknak, de a boldog szerelem biztos nincs közte.
2018. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinél mi volt a vallási ok??
2018. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Válófélben vagyok ( én vagyok a megcsalt ) , színtiszta gyűlöletet érzek , amit csak a bosszúvágy enyhíthet ..
2018. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exem tuti biztos volt abban, hogy visszasírom.

Mindenben megegyeztünk, ügyvéd előtt aláírta a keresetet, de végig abban a hitben volt, hogy nekem ez nem fog menni, rájövök, hogy nélküle elvesztem.

Nos, rosszul tippelt.

Mikor megtudta, hogy beadtam a válást, hisztériás rohamot kapott, ordítozott, bőgött, fenyegetőzött (miután látta, hogy egy régi osztálytársammal kávézom, kitalálta, hogy feljelent házasságtörésért, mert papíron még házasok voltunk)

2018. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"feljelent házasságtörésért"


Fel lehet jelenteni valakit házasságtörésért? o.O Nekem ez új...

2018. dec. 18. 18:50
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Üzenem a 4-es válaszolónak:

a "vallási ok" és a "válási ok" (az utóbbiról szól a kérdező kérdése) két különböző fogalom.

Gizike sem gőzeke, ahogyan a "kedves egyházi atya" sem "nedves fegyházi gatya".

Idegen nemzetiségű vagy talán? Akkor bocsánatot kérek a kifigurázásért.

2018. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Az a vicc, hogy nem lehet! XD

Illetve bemehetsz a rendőrségre, de maximum kiröhögteted magad.

Asszem legközelebb a Közel-Keleten van ilyen jellegű törvény.

De az exférjem utána se nézett, hogy van-e egyáltalán ilyen, csak nyomta a hülyeséget.

2018. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem: megcsalt téged és erre beadtad a válópert? Vagy hogy érted, hogy ízt hitte, visszasírod? Úgy gondolta, megbocsátod neki?
2018. dec. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!