Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerektartást fizető férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerektartást fizető férfiak! Mennyi gyerektartást fizettek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Hány gyereketek van?

2018. dec. 24. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Az én apám havi 25 ezret, pedig sokkal többet kéne, mert sokat keres.
2018. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
35 ezret fizet
2018. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
30.000+ anyuka 30.000+ csaladi potlek adokedvezmeny,80.000folotti osszeg,csak anyuka kevesli,azon kivul meg veszek kulon,cipot,ruhat,tanszert,stb.Amit ker! Csak anyukanak az a baja ,h ezt neki penzbe kellene oda adjam,szeretem igy meg biztos van új cipoje akar havonta ,es nem mas dolgokra kolti el ezt a penzt.
2018. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Azt se felejtsuk el,h ha arra vagy kivancsi ,h kb mennyit kell fizetned (ha te vagy az apuka) Az fugg sok mindentol,Mennyit keresel,vane meg eltartando gyerek ,mennyi anyuka fizetese,stb stb stb.Sok mindent figyelembe vesznek.Az mas ha meg egyeztek egy osszegben,szerintem ,35000 az jo osszeg,de ha tobbet keresel akkor akar tobb.
2018. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

2,5 évig semmit se kaptam, aztan lett 20-20 ideiglenes ítélettel, majd 30-30e 2 honapja de azt még nem fizeti...

Csp 40e Ft, adokedvezmeny 35e Ft/2 gyerek (most majd 40e Ft lesz),

A ket gyerekem havi 220e Ft kb. (Albi, rezsi, fizetos suli, 2 kulon sport mindkettonek, angol tanar, meg minden - szamlaval igazolva tehat fel sem merult nálunk annak vitatása, hogy a Bahamakon nyaralnék és szalonban szóróm el magamra :-)

Semmi egyebet nem költ rájuk, láthatásra ha nagyon ritkán viszi őket, a kaját is nekem kell csomagolnom.

2018. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!