Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után megtaláltátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után megtaláltátok èletetek párját?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az èrdekelne, hogy miután elváltál megtaláltad èleted szerelmèt, akivel most is együtt vagy, vagy egyedül èlsz (így is lehet boldog az ember, ne èrtsetek fèlre)?

Megbántátok a válást?


2019. febr. 5. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem bántam meg a válást, és tálaltam társat. Az élet megy tovább, ha hagyod.
2019. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Egy ideig egyedül éltem,ez éveket jelent,és egyáltalán nem hiányzott senki.Csalódtam a férfiakban,és úgy gondoltam felnevelem a gyerekemet egyedül,és ha kirepül majd veszek egy kutyát,de soha többet komolyan nem veszek egy férfit.

Aztán jó pár év után megtalált ő engem,én nem akartam,de kitartó volt.Azóta együtt vagyunk,és igen,ő életem szerelme.Pedig nem vagyok sem gazdag,sem okos sem kimondottan csinos.És mégis boldog vagyok.Kitartást neked is,mindenre van esély.

2019. febr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg a válást és soha nem is fogom.

Nem találtam meg újra a párom pedig már eltelt pár év... Lehetsz e boldog egyedül? Hát nézd sokan azt szajkózzák az embernek először egyedül kell boldognak lenni, ne máshoz kösse a boldogságot. Szerintem meg mivel az ember társas lény, egyedül pár nélkül sosem lesz teljesen boldog!

Van mikor nagyon hiányzik egy társ, van mikor nem annyira... Hiába minden hobbi, elfoglaltság, akkor is ott van hogy szeretnél párra lelni!


F36

2019. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még viszonylag friss emlék, fél éve vagyunk külön, de egyáltalán nem bántam meg, és a történtek után soha nem csinálnám vissza. Hosszú titkos viszony után lényegében kidobott az asszony és összebútorozott a szeretőjével.


Azóta egyedül élek, nem is kerestem eddig senkit, most se keresek túl aktívan, de már eljutottam addig, hogy észreveszem a nőket, és ha összefutok az igazival, nem fogok elszaladni előle. De azt se fogom bánni, ha esetleg életem végéig egyedül maradok, egyedül is jó, párkapcsolatban is jó, csak kicsit más a kettő.


36F

2019. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam, de csak 4 évet adott a sors, a betegség közbeszólt, és elválasztott minket :-( Életem Szerelme volt, a válás a legjobb döntés vklt.

Nem akarok más társat már, mert senki nem lenne olyan mint akit elvesztettem és nem is hiányzik senki. Egy kutyát viszont szeretnék.

2019. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan 3 éve váltam el, azóta egyedül vagyok. Pár éve próbálkoztam a társkereséssel, de akkor rájöttem, hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra... Azelőtt el nem tudtam képzelni az életet egyedül, de tulajdonképpen nem olyan rossz így sem.

A válást egyáltalán nem akartam, nehezen ment az elengedés. Tenni nem tudtam ellene, így maradt a beletörődés. Most visszatekintve már nem elviselhetetlenül kínzó hogy így alakult, de lehet hogy csak savanyú a szőlő...


36f

2019. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!