Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki hogyan élte meg a válást 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan élte meg a válást 2 gyermekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy néz ki,hogy a férjemmel elválunk.

2 gyerek van.

8 és 11 évesek.

Mai nap lett a döntés ideje...

Nincs megcsalás csak annyira különbözik a véleményünk.

Ő most "változáson" megy keresztül és én az útjába állok.

Sajnos ez már érik egy ideje.

De egyikünk sem mondta ki eddíg.

Nehéz....


2019. febr. 8. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Ne váljatok el.Majd ha a gyerekek kirepültek.Hadd változzon a férjed nyugodtan.A gyerekeket nézzétek ne magatokat.
2019. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A probléma változhat.

Én örülök is ennek mert rossz szokásokat hagy el.

Ő mondta ma hogy nem bír mellettem lenni.

Inkább átmegy másik szobába.

Szinte egy szakadék lett közöttünk.

Én sem szívesen mennék szét.

Ő ma lekötött az alsószinti szobába.

Azt mondja próbáljunk meg szünetet tartani.

Hátha javul a helyzet.

Na én ezek után nem bízom benne.

2019. febr. 8. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó ugyanazt írod mint elöbb csak máshogy.Arra koncentrálj hogy miért nem bír melletted lenni mi a konkrét probléma és változtass rajta.Én nem ismerem a házasságotokat nem tudom mi lehet. A baj Nyílván te viszont tudod.
2019. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt tudom, hogy gyerekként miylen volt a szüleim válása. 11 voltam, épp mint az egyik gyereked, és van egy 3 évvel idősebb tesóm. Apum többször megcsalta anyum, de anyum méltósággal viselte, és csendesen elváltak, sosem volt kihatással az életemre azon kívül, hogy apám nem nagyon érdeklődött felőlem, ímmel-ámmal tartjuk a hideg viszonyt. Nem maga a válás viselt meg, hanem az apám közömbössége, mert gyerekként rajongtam érte. Ha a férjed és te is ugyanúgy szeretni fogja a gyerekeit, ahogy eddig, nem hangoljátok őket a másik szülő ellen, akkor nem lesz semmi probléma a válással. De mint család centrikus ember azt mondom, próbáljatok még nagyon sokat beszélgetni a férjeddel, adj neki időt is, és biztos vagyok benne, hogy rá fog jönni, mennyire szeret benneteket! Sok sikert! :)
2019. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen emberek kellenének ide Gyk-ra mint a 4-es válaszoló.
2019. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ő azt mondja kicsinek érzimagát mellettem.

Igen sajnos sokszor negatív vagyok.

Sokszor olyat mondok amit azonnal megbánok.

Sajnos az eltelt évek úgy teltek, hogy gyakran a haverjaival volt hétvégén.

Mégha itt a faluban is volt de sokszor hajnalban jött haza vagy épp másnap reggel.

Ez sokmindent beárnyékolt.

Én mindíg itt voltam.

A gyerekeimet hordtam és hordom továbbra is a programokra.

Miután a barátai elköltöztek csökkentek a kimaradások de jöttek a problémák.

2019. febr. 8. 20:03
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Mi fellélegeztünk a válás után, pont ennyi idősek voltak a gyerekeim.

Egy érzelemmentes, örök feszültségben éltünk, neki folyton volt valakije ezt untam meg.

A gyerekeim hálásak hogy továbbléptem, és igy őket is megkíméltem a súlyos nárci apjuktól.

Nálatok nem ez a szitu, de szeretetlenségben élni sem jobb a gyerekeknek mint külön, de boldogságban.

2019. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 8. 22:31
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Az én gyerekeim 5 és 9 évesek voltak, amikor szétmentünk az apjukkal. Én akartam így, mert már semmi nem működött.

Ennek ellenere volt, hogy zokogtam, és nem volt könnyű. Egyedülálló anyaként minden rád marad, mondjuk nálunk előtte is én csináltam a gyerekek körül mindent. De a környezet így sem értette meg, "hogyan tehettem ezt meg a gyerekeimmel, hogy elhagytam az apjukat". Voltak "barátok", akiket elvesztettem. De aztán jöttek helyettük mások.

Arra igyekszem figyelni, hogy apa és a gyerekek között a kapcsolat jó legyen. Nincs láthatási idő, jön és viszi őket, amikor akarja, csak előtte szóljon. Nem játszmázunk a kárukra. Sok rossz válást láttam, ettől szeretném kímélni magunkat.

A nehézsegek ellenére egy percig se bántam meg. Nekem kinyílt a világ. 37 éves vagyok, másfél éve együtt életem szerelmével, és érzelmileg egy egész más minőségű életem van, mint azelőtt. A gyerekeim végre normális párkapcsolati modellt látnak maguk előtt, nyigodtabb vagyok, béke van. Én drukkolok az apjuknak is, hogy megtalálja a párját. Senkinek se lenne szabad boldogtalanul leélni az életét.

2019. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!