Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen éhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen éhes?

Figyelt kérdés
Ő jött ide az én házamba, persze tett is ide amit elismerek és anyagilag is kifizetek, de neki kell a fél ház és a gyerekem is?!? Miért csinálja ezt?
2019. febr. 19. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
ne felejtsétek gyerekek, SOSE szabad megházasodni
2019. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bosszúból. Mire egy házaspár eljut a válásig, addigra sok indulat felgyűlik.

Anyagi okból: ő se az utcára akarja vinni a gyereket.

2019. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a kapcsolat előtt is tied volt a ház akkor neki semmi köze hozzá

ha az általa bele tett összeget kifizeted neki akkor egálban lesztek

a gyerekek elhelyezés bírósági döntéssel ha nem tudtok megegyezni


de kérdés ki vagy ebben és ki a másik ?

a gyerek közös vagy csak a tied vagy csak a övé mert nem tiszta ...

2019. febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az se mindegy, mennyit ismersz el anyagilag.

Nálunk is hasonló a helyzet, én vagyok a nő, aki kiszállt. A közös 18 évünket 2 millióval akarja elismerni. Tudom, hogy ez rohadt kevés és abszolút méltánytalan, de én meg úgy vagyok ezzel, hogy engem nem érdekel, csak hagyjuk egymást békén. Elmentem albiba a gyerekkel és ennyi, majd kezdem elölről.

Nyilván ez se normális, mindenki szerint jó nagy hülye vagyok,de nekem pl fontosabb a saját nyugalmam, mint egy évekig tartó pereskedés.


A fél ház meg egyáltalán nem illeti meg őt se!!! Ügyvéddel beszélj, hogy mégis mi az, ami reális.

2019. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!