Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan ekkora problema,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ekkora problema, hogy lementem a pekhez venni egy sutit?

Figyelt kérdés

Anyosek elvittek minket Parizsba nyaralni par napra. Ok allnak minden koltseget. Nem reggelizunk a szallodaban helyette itt ott a varosban. Viszont 10-11 elott tuti nem eszunk semmit. Es ez mar naluk ebednek szamit.


En ket etkezessel es egesz napos setalassal marhara nem vagyok jollakva sot kifejezetten ehes vagyok. Egyaltalan nem varom el toluk, hogy 3-4x egyunk egy nap. Viszint tegnap reggel mielott talalkoztunk en felkeltem mar 2 oraval korabban es lementem a pekhez egy sutiert hogy amig keszulodok ne ehezzem. Megkerdezni nem tudtam oket, hiszen mindenki aludt, raadasul masik szobaban. Es ha vettem volna nekik valamit akkor sem eszik meg mert amikor talalkoztunk rogton enni mentunk .


Tehat 9kor ettem egy sutit 11kor veluk “ebedeltunk” majd 8kor este vacsora.


A baratnom azota ezzel cseszeget, hogy miert vagyok ennyire ehes, miert kell most emiatt turaztatnom magam.



2018. júl. 11. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

És ezért anyósék problémáztak vagy csak te csinálod magadnak a feszkót?


"A baratnom azota ezzel cseszeget, hogy miert vagyok ennyire ehes"

Nem teljesen komplett a csaj, az biztos.

Gondolom nekik elég az a 2 étkezés, te máshoz vagy szokva. Ezt így meg is mondhatod neki.

2018. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Csak az a bajuk, hogy nekik nem vittél...
2018. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

A francia pékségek jók, használd ki amig ott vagy.

Szerintem semmi rossz nincs ebben, hiszen csak sétáltál picit gondolom, ez a te dolgod. Ha éhes vagy, egyél.

2018. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Napkozben akar hanyszor latok egy pekseget megkerdezem toluk, hogy akarnak-e valamit. Mire a valsz, hogy nem, nem ehesek.


Eddig semmi helyit nem voltak hajlandoak kilrobalni, enni is olaszba mentunk mert, hogy ott tudjak milyen menu van kb.


Az anyosomek nem mondanak semmit de mindig osszeneznek ha felhozom a kajat. Nem tudom. Lehet azt hiszik hogy en azt hiszem hogy ok sokat szeretnek enni? Mondjuk ennek nincs sok ertelme.

2018. júl. 11. 08:24
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Én is lementem volna, és nem érdekelne mit gondolnak.
2018. júl. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem eszel sokat, napi háromszor szerintem mindenki eszik, én is, normál alkatú nőként. Ja, és emellett még gyümölcs, magvak stb. Nem bírnám ki, hogy 10-11-ig marja a sav a gyomrom, nekem természetes, reggel ha felébredek, reggelizem. Kicsit anyósodék hozzáállása furcsa, hogy ezt ilyen katonásan beszabályozzák, hiszen ha valakit meghívok, akkor nem sanyargatásra hívom, hanem azért, hogy jól érezze magát. De a te hozzáállásod is fura, hogy miért nem eszel akkor napközben, miért kell várnod este nyolcig.
2018. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem lenne egyszerűbb megmondani, hogy figyeljetek, én éhes vagyok, eszem valamit, de meg szeretném kóstolni a helyi specialitásokat is.

Köntörfalazások helyett.


Nem kötelező együtt ebédelni/vacsorázni.

2018. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

En javasoltam nem egyszer, hogy probaljunk ki helyit, de a valasz az az, hogy az hizlal es tul zsiros.


Nekem nem ugy tunik mint ha a francia nok annyira el lennenek hizva a helyi koszttol..

2018. júl. 11. 09:04
 9/19 anonim ***** válasza:
42%

Realizálj valamit:


Ez nem a te problémád, csak felvetted.


Ha nekik bajuk van azzal, hogy neked más az igényed, de valósan ez ōket semmilyen formában nem érinti/hátráltatja, mert te a saját forrásaidból ki tudod elégíteni ezeket az igényeket, akkor az nem a te problémád, hanem az övék.Ráadásul még önzōek is, mert szerintük inkább maradj éhen, hogy az önérzetük ne sérüljön.


A barátnōd meg akar felelni, és feleltetni a szüleinek, ennek az oka mindig az erōs szülōi befolyás érzelmileg, és gyakran anyagilag is.


Az érzelmi kötōdéssel semmi probléma nem lenne, viszont mikor ilyen viselkedést produkál a gyerek, akkor az erōsen kritikus, és érzelmileg manipulatív szülōkre utal.Ebbōl ered a megfelelési vágy, hisz nem kapja meg az érzelmi támogatást amit igényelne.


Ha igazam van, akkor nem fogsz tudni pozitív mérleggel kijönni a helyzetbōl, már egyszer "összenéztek", azóta vagy elōtte már nagy valószínūséggel össze is beszéltek.

2018. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Normális ember szerintem egy nap nem kétszer eszik.Szerintem ne vedd magadra!

Én 3 étkezéssel is nehezen bírom ki a napot.

28/F

2018. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!