Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg hogy nem vagyok éhes?

Figyelt kérdés
Párom szülei folyton etetnek, aranyos tőlük meg minden de hiába mondom hogy nem vagyok éhes, nem kívánom stbstb erőltetik, a barátom meg csak adja alá a lovat:(
2018. márc. 27. 14:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Mi ebben olyan nehéz?

"Köszönöm, nem kérek, nem vagyok éhes."

Ha mégis szed, akkor nem eszel belőle. Legyél következetes, tartsd és tartasd be a határaidat.

2018. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Erélyesen megmondanám, hogy "Megmondtam, hogy nem kérek. Ha éhes leszek, majd kérek. Köszönöm." Nyugi pislogni fognak az öregek. A srácnak meg négyszemközt mondanám meg, hogy ne adja alájuk a lovat, különben amit elém rak az anyja, ugyanazzal a lendülettel fogom átb.szni őelé, hogy egye meg, amikor nem éhes, majd felállok és elmegyek. Szóval választhat, hogy vagy marad paraszt vagy szól a szüleinek, hogy csak egyszer kínáljanak, és ha nem kérek, akkor fogadják el, hogy nem kérek.
2018. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem kérek! De odarakják. Picit eszek belőle hogy ne bántsam meg őket de nem fogok se felállni se hazamenni ezért.😂😂😂😂
2018. márc. 27. 15:02
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha eszel belőle, nem hagyják abba soha. Tök gáz, hogy mások döntenek arról, mikor eszel. Elvileg felnőtt vagy.
2018. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Hülyeségre sajnos nincs gyógyszer.
2018. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagyok éhes. Ennyi. Határozottan. Sajnos sokan a nemet nem értik v nem akarják megérteni. :(
2018. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha odarakják, akkor NEM eszel picit SEM.
2018. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%

Hát, jó isten, eléd teszik, és épp nem kérsz (és ezt persze érthetően meg is mondtad), akkor két lehetőség van:

1. beleeszel, másfél kanállal, otthagyod. Majd ha egy ideje ott van és muszáj a tányérral vmt csinálni, akkor vagy anyós elveszi (előtte kérdés: ezt elvehetem? Igen, köszönöm szépen, befejeztem), vagy ha addig ott maradt, akkor mikor indulnátok, odaviszed a konyhapulthoz, hogy köszönöm szépen.

2. Hozzá sem nyúlsz. Továbbiak lásd mint fent.


Tovább nem fogják erőltetni, ha érthetően megmondod, hogy most nem kérsz, mivel sajnálni fogják a kidobott ételt.

2018. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Add oda a párodnak, egye meg ő ha még adja is alájuk a lovat. Egyébként erényeses meg kell mondani ha nem kérsz ha ez után nem fogják fel akkor nem nyúlsz hozzá vagy oda adod a barátodnak. Azzal hogy eszel belőle nem segíted a helyzetet.
2018. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
15%
Zabáld fel mindet! Zsírpárnák yess!
2018. márc. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!