Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan romlott meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan romlott meg a kapcsolatod, hogyan kapott szerepet a harmadik?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 19:02
1 2
 1/16 intrepid ***** válasza:
88%
Túl sokszor hallottam este, hogy hagyjál, most nincs kedvem, fáj a fejem,...stb.
2012. dec. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Plasztikai műtét. Nem bírtam elviselni, hogy az egykor hőn szeretett apró, puha, hamvas mellekből kemény lufik lettek.
2012. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
b@@sszátok meg! Csak a külsőségek...
2012. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem, de nem bírtam elviselni, hogy a romantikus, elegáns feleségem elkezdett úgy öltözködni mint egy szajha, és az összes férfi rajta legeltette a szemét.

Főleg amikor színházban mindenki minket nézett, és azt hitték rólam, hogy a stricije vagyok..

2012. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Meguntam, hogy bármit kérek, majd,majd a válasz, legyen szó akár a szemét leviteléről, akár arról, hogy elmenjünk valahova.

Volt olyan, hogy az Opera elől hívtam kezdés előtt tíz perccel, hogy mikor érkezik, és akkor közölte, hogy jaaa nem jön. Így aztán nem volt értelme sokáig folytatni.

2012. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az egykor udvarló kedves odaadó emberből provokatív hisztis zsarnok lett mindenért én voltam a hibás azért leüvöltött mert rá szoltam hogy ne szemeteljen(nem élünk együtt nem lenne olyan nehéz a jelenlétemben néha zsebre rakni egy papírt vagy elvinni a szemetesig) bár az én esetemben szó sincs harmadikról
2012. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
És nektek a problémák megoldását miért a sunyi módon, hazudozással eltakargatott félredugás jelentette?
2012. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ki beszélt itt félredugásról? Esetemben pl. az történt, hogy amikor elkezdett valaki udvarolni, nem utasítottam el, és idővel szakítottam azzal, akivel előtte együtt voltam. Igaz, még aznap összejöttem a másikkal :)
2012. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Miért lettünk lepontozva?

Mindenkinek máshogy romlott meg/ért véget kapcsolata.

Mindenkit felpontozni!

2012. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Veszekedések, elkötelezettségtől való flelme. 4 éve voltunk együtt, én 22, ő 26 volt, de hallani sem akart még az összeköltözésről se. A szüleivel se bírtuk egymást, mindig ellenem usztították, őt jobban érdekelték a haverok meg a kocsmázás, mint a közös élet megalapozása.
2012. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!