Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váltatok már el harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltatok már el harmadik személy (szerető) miatt? Ha igen, mennyi idő után döntöttetek véglegesen a szeretőtök mellett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 07:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
En is elvaltam , sajnos a volt feleségem mai napig zaklatja a páromat 😏😏
2019. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Ryback12 válasza:
83%

Nekem is volt hasonló szituáció de nálam még nem volt feleség,gyerek...

Volt egy kapcsolatom 6,5 évig a végén már nagyon rossz volt minden. Többszöri figyelmeztetés után sem történt változás és 6,5 év után én csaltam meg őt bonyolult sztori volt de megérte mert az akkori szeretőm a mostani feleségem és 2 gyönyörű gyermekem anyja! Mondanom sem kell teljesen megváltozott az életem és boldog vagyok! Hozzáfűzném a volt párom agyilag és testileg sem volt egészséges erről papírja is van. A mostani feleségem is csak azért lett szerető, mert el kellett intéznem az elváláshoz tartozó dolgaimat... 6,5 év után úgy jöttem el, hogy csak a ruháimat és a személyes tárgyaimat hozztam el. Minden mást ott hagytam neki!

2019. márc. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Holnap cuccolok innen. Eleget szenvedtem! Ennek is eljött az ideje! Egy percet se várjon a barátnőd én ezt javaslom! Éljen a boldogság!!!!
2019. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Egyrészről, ha férjét szeretné akkor fel sem merült volna ez hogy másba szerelmes, tehát a házassága bukta, másrészről viszont a szerelem egyszer elmúlik és bukott minden....na igen és mikor múlik el a szerelem illetve egyáltalán a "szerelme" akar e komoly kapcsolatot ezt nem árt tisztázni mielőtt meghozza a végleges visszafordíthatatlan döntését...
2019. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A Tengerész ***** válasza:
100%
Olvasva a 4-est ESZEDBE NE JUSSON bármiféle tanácsot adni a barátnődnek! Mert bármi is történik később, te leszel a hibás ( akár kilép a kapcsolatból, akár marad, meg fogja bánni), ha nem is előtte, de magad előtt. Ez egy csapdahelyzet aminek nincs jó megoldása. Hiába barátod, az ő problémáját se megoldani, se a saját válladra venni nem tudod. Én váltam már, de nem a szeretőm miatt, hanem azért lett szeretőm, mert a feleségemmel a házasság nem működött.
2019. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%

12: "Hozzáfűzném a volt párom agyilag és testileg sem volt egészséges erről papírja is van."


Mégis vele voltál 6,5 évig.

2019. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mandy1988 válasza:

Néhány éve elváltak a szüleim. Apukám összejött az ügyvédnőjével akivel közös ügyük volt. Anyukám sejtette, majd vmi bizonyítékokat is talált. Apukámban sose volt annyi bátorság h bevallja, sőt nemegyszer ha mérges lett akkor ordított emiatt, egyszer egy kést is elkapott és hadonászott vele anyukám arca előtt(igaz akkor a nője vmit beszólt neki, mert kissé ittas állapotban jött haza. P.S nem iszákos, nem bírja a mája)

Na mindegy elváltak de végül apukám is két szék közül a földre esett, a nő elvált a saját férjétől, a gyereke otthonban volt (autista) és hozzáment egyik kollégájához, azóta is együtt vannak.

Ami meg a tanácsot illeti inkább maradj ki ebből, mert ha vmi rosszul sül el, te leszel a hibás

2019. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!