Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a volt férjem nem hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt férjem nem hozza vissza a gyerekeket a láthatási idő végén, akkor eltilthatom a gyerekektől?

Figyelt kérdés
Rendszeresen azt csinálja, hogy nem hozza vissza őket, inkább nála alszanak, és ez este derül ki, nem szól róla előtte. Feljelenthetem, hogy többet nem lehetnek nála a gyerekek? VAgy mit tudok tenni ezzel kapcsolatban?
2019. márc. 10. 21:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es! Te hol olvastad azt, hogy a gyerekek bármikor is iskolatáska nélkül mennek iskolába?! Két felnőtt ember közös gyerekeiről van szó. A Kérdezőnek egy minimálisan alkalmazkodóbbnak kellene lennie (a gyerekek apaigényégez), és akkor semmi gond nem lenne. Biztos vagyok benne, hogy az iskoltáska-kérdést is meg szokták oldani. Kellemetlen szitu, az biztos, de el kell fogadni, hogy az elvált szülők élete nem olyan, mint a házasságban élőké....

... és akkor a gyerekekről, akik a tényleges vesztesei ennek a helyzetnek, még nem is beszéltünk.

2019. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!


"Mert lusta visszahozni őket. A gyerek iskolatáskája sincs ott nála."


Mivel a láthatás 98%-ban péntektől vasárnapig tart nekem ebből az jön le hogy vasárnap este nem viszi haza őket ergo hétfőre nincs ott az iskolatáska....

2019. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
És ha nincs ott az iskolatáska, az kinek a hibája?! Nem vagyok elvált, hála az égnek, de iskoltáska nélkül biztos nem engedném el a gyereket egész hétvégére...
2019. márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom reggel haza viszi 😆utolsó ! Mi a baj kérdező ? Csak Bem van uj kapcsolata apukának es bosszú hajt?🤣Higgadj le , a gyerekek ha haza akarnának menni , akkor mennének ! Inkább ismerkedj kevesebb időd lesz askalodni 😁😁😁
2019. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Én mondjuk olyat még nem hallottam, hogy valaki iskolatáskával küldi a gyerekeket láthatásra hétvégére, hátha apukának nincs kedve visszahozni őket. Az eltiltás nem megoldás, de azért a gyerekeknek sem jó, ha felkészületlenül mennek hétfőn iskolába.
2019. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, 15-ös! Te azt komolyan gondolod, amit leírtál, vagy csak szándékosan trollkodsz itt?!

Egy anya szerinted csak és kizárólag azért küldheti el az iskolatáskáját a gyerekkel, hogy ha az apuka netalántán nem vinné vissza őket, akkor ott legyen velük?!

Lehet, hogy felétek nem szokás, de jobb helyeken az apuka is leül olykor-olykor megírni egy leckét a gyerekkel, leül velük rajzolni, kihegyezi a ceruzáit, rendbeteszi a tolltartóját, megnézi/aláírja az ellenőrzőjét, elolvassák együtt a kedvenc meséket, elmagyarázza a matekot, stb.

2019. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16#


Na, ilyen apukát nem sokat ismerek :-D

Nalunk se viszi a gyerek a sulicuccát, ruhát-kaját-rakás cuccot kéne vinnie akkor....igaz olyan ritkan mennek hogy mondjuk ezert se merült fel eddig....apuka mindig elörukkol vmi hirtelen jött fontos dlloggal a láthatásos hetvegeken...

2019. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha hozzank jon a gyerek , nalunk is van olyan , h nem akar haza menni kitalálja , h majd korábban kel , es a ferjem reggel egy 20 percel hamarabb haza viszi , mi ezzel a gond!? Nalunk semmi!!! Ha hozza a táskáját le is ülünk vele tanulni!!
2019. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!