Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik nem fél jobban attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nem fél jobban attól, hogy a másik elhagyja?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy a nő fél attól, hogy a férfi elhagyja, mert mi van, ha talál helyette jobbat, mert ő nem elég szép. De a környezetemben azt tapasztalom, hogy pont hogy a nő hagyja el a férjet, de nem ám azért, mert a férfi iszákos, vagy épp veri az asszonyt, hanem egyszerűen a nő "beleun" férjébe. Szóval hogy is van ez? Ki féljen? Álláspontom szerint a férfinek kell, mert alapvetően a nő választ, nemcsak a lánykéréskor, hanem úgy néz ki, élete végéig ő választ, mikor lép ki.

28F


2019. ápr. 10. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Én még nem láttam olyan férfit, aki ettől félt. De olyat már sokat, aki félrekefélt, és nem becsülte meg a párját.
2019. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől meg tudnék örülni, hogy "nem iszákos és nem veri a nőt " Most komolyan, szerinted csak ez lehet válóok??? Nagyon sokat kellene még tanulnod a kapcsolatokról...Ha nem nőzik, nem ver és nem alkoholista a férjem akkor mormoljak el minden este egy imát, amiért ilyen rohadt nagy mázlista vagyok?? Te nem vagy normális... Amúgy már eleve a kérdés is baromság. Vannak ilyen, meg olyan emberek és kész..nincs jelensége, hogy nő vagy férfi...
2019. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Izabella220 ***** válasza:
74%
Szerintem azért lép több nö,mert sokan erzelmi alapon döntenek,a ferfiak max sunyin szeretőt tartanak de attól kell a biztos pont otthon.A nők mindig a szerelmet keresik,a törődést amit valljunk be néhány év után a férfiaknál alább hagy.
2019. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

# 3


Rég olvastam nagyobb általánosító hülyeséget.

2019. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Leginkább az fél ilyentől, aki szerelmes, vagy anyagilag kiszolgáltatott. Na meg a kapcsolatfüggők.
2019. ápr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nemtől függ, hanem embertől és embertípustól. Van aki szeret egyedül, valakinek meg mindegy ki van mellette csak valaki legyen.

Az én környezetemben több olyat láttam ahol a férj lépett le egy másik nővel.De ettől még nem gondolom, hogy egyik nemnek jobban kellene ilyentől tartania mint a másiknak.Ha valami nem működik egy kapcsolatban az lép ki belőle végérvényesen aki rájön, hogy pocsék a dolog és nem is akar tenni semmit, hogy megjavítsa.

2019. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb ok a válásra a megcsalás..az már kérdés h ki teszi meg egy kapcsolatban..megy a sunyiskodás ezerrel..az fél aki vesztes helyzetbe kerül..lehet az nő vagy férfi..
2019. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a ket fel közül mindig az amelyiknek nehezebb lenne masikat talalni. Mert nem olyan szep vagy okos vagy egzisztenciális mint a jelenlegi párja. En ezt latom mindenhol amugy. Hogy az fel hogy elhagyják aki tudja hogy jobbat vagy ugyanilyet nem lesz konnyu találnia
2019. ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megcsalás: engem az exem csalt meg.

28F

2019. ápr. 10. 23:36
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet altalanositani.

Ég hülye egy kérdés.

2019. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!