Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik nem fél jobban attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nem fél jobban attól, hogy a másik elhagyja?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy a nő fél attól, hogy a férfi elhagyja, mert mi van, ha talál helyette jobbat, mert ő nem elég szép. De a környezetemben azt tapasztalom, hogy pont hogy a nő hagyja el a férjet, de nem ám azért, mert a férfi iszákos, vagy épp veri az asszonyt, hanem egyszerűen a nő "beleun" férjébe. Szóval hogy is van ez? Ki féljen? Álláspontom szerint a férfinek kell, mert alapvetően a nő választ, nemcsak a lánykéréskor, hanem úgy néz ki, élete végéig ő választ, mikor lép ki.

28F


2019. ápr. 10. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, előzőben én féltem jobban, de csak egy ideig! Fordult a kocka....!

Az ex kiborult hogy mi az hogy ott merem hagyni ( állandóan nőzött)

Mostaninál egyikünknek se fél. Kicsit se.

2019. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Engem a feleség hagyott ott, mert beleunt, úgy ahogy te mondod. Pedig megvolt mindene. A segge kivolt nyalva, luxusban élt, nyaralgatni vittem, neki mégsem.. Unatkozott, és még csak gyereket se akart. Mondjuk nem is volt normális, mert utólag belegondolva, ő attól érezte magát jobban, ha engem maga alá nyomhatott, magyarul összetördelte a maradék önbizalmam, mert neki semmi se jó. Szóval amit ide írnak, lehet van olyan is, de velem az ellenkezője történt. Mivel a volt feleség úgy gondolta (s a végén az arcomba is vágta), hogy mindenkitől eddig megkapott mindent amit akart, szóval mitől féljen? Tőlem is..... nah ezt volt inkább nehéz feldolgozni, h addig manipulált, hazudozott amíg lám lám... Válásnál is mondta az ügyvéd, hogy a nők kikelnek magukból, mindent vinnének, hivatkoznak mindenre, elválnak mert nincs kicserélve az égő a lámpabúrában, stb... Nem normális ez szerintem.
2019. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!