Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőm (28) és a férje (30) már tini koruk óta együtt vannak. Barátnőm 18 éves volt mikor megszületett a kisfiuk, majd a kislányuk. Mostanában a férjének nagyon sokat kell dolgoznia és persze barátnőmre marad minden otthoni teendő plusz ő is bevállalt részmunkaidős állást.

Ott ismert meg egy másik férfit aki udvarol és ígérget neki fűt-fát. Persze barátnőm a könnyebb élet reményében elkezdett gondolkodni, hogy lép. Próbálom lebeszélni, szerintem hatalmas dolog, hogy a férje bulizás helyett gyereket nevelt és állandóan dolgozik miattuk. Félre ne értsetek én bármit megtennék egy ilyen pasiért, szerintem hatalmas kincs a mai világban.. Ugyanakkor tudom, hogy a háztartást se könnyű egyedül vezetni. Egyébként a férje is tudja, hogy csapják a szelet a feleségének és megmondta ha válnak viszi a fiát.

Nem tudom, hogyan tudnám a helyes irányba terelni a barátnőmet ha egyáltalán ez a helyes. Vagy hallgassam végig, de ne szóljak bele?

27/N



2019. máj. 12. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe nem nagyon tudsz beleszólni.

Nagyon fiatalon jöttek össze, nyilván a barátnődnek imponál egy másik férfi közeledése, mivel elhanyagoltnak érzi magát. Most leszáll a rózsaszín köd, de később kiderülne úgyis, hogy a jelenlegi férje sokkal többet ér.

Maximum kérdésekkel világíthatnál rá, hogy mekkora őrültséget csinálna.

Pl: ő megtenné érted és a gyerekekért, azt amit a férjed? Honnan tudhatod, hogy hosszútávon is ilyen maradna? Ha később nem csinálhatod vissza a dolgot a férjeddel és egyedül maradsz hogy fogsz megbírkózni a helyzettel?

2019. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz beleszólni. Nekem is volt egy barátnőm, aki megbolondult, belezúgott egy munkatársba, és csalni kezdte a férjét. Két kislány, nyugodt élet, stb. Nem érdekelte senki véleménye. Nálunk a barátságnak vége is lett, mert nem asszisztálok hozzá, hogy félrelépjen.

Ő rá is fázott, válás után lett csak igazán nehéz dolga. A szeretővel pár hónapot bírták, nem jött ki a lányokkal se. Anyjához költözött velük, de ott is állandó a feszültség, és ugye most egyedül neveli őket. Most megy a per, mert az exférje akarja a lányokat, és esélye is van.

2019. máj. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2019. máj. 12. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt bnőm megcsalta a férjét, nekem is megszakadt vele a kapcsolatom mert nem értettem egyet a döntésével...jódolgában ő se tudta mit csináljon. Azóta volt pár pasija de egy se tartós.
2019. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

A harmadik belépése mindig egy hiánytünet.

Nekem tavaly szeptemberben volt egy plátói megmozzanásom.

Rohadtul éreztem miatta magam, pláne mivel a házasságom megcsalás miatt ért véget.

Úgyhogy leültem a párommal, és elétártam a helyzetet.

Akkor ő 10-22ben dolgozott, míg én 8-16. Tulajdonképpen vasárnap tudtunk picit együtt lenni, de akkor meg darált minket a háztartás, stb. Meg hétfőnként együtt csináltuk a nagybevásárlást.

Párkapcsolatnak ez nulla.

Egy család alapja pedig elvileg két ember kapcsolata. Ha azt nem ápolod, összedől az egész.

A barátnődék meg kalapáccsal verik éppen szét ezt az alapot. Igen, a férj is, aki erővel, fenyegetéssel akar egy érzelmi helyzetet megoldani, valószínűleg mert sérti a helyzet az egóját.

A nagy "viszem a gyereket" dacos hiszti. Hogy oldaná meg a nevelését, ellátását, ha ennyit dolgozik? Vagy tud munkahelyet váltani? Akkor miért nem teszi meg most?

Ideje mindkettőnek felnőni. Érzelmileg.

Hogy a barátnőd rájöjjön, hogy ez csak helyettesítés, a férje meg, hogy bizony egy kapcsolatot fent is kell tartani. Mert az bmeg ugyanúgy munka.

2019. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó. Teljesen egyetértek! Szívemből szóltál.

Saját példa. Volt egy férfi az életemben, akivel soha még csak egy csók se történt, de ha a párkapcsolatomban hiányt éreztem ő volt az első, aki eszembe jutott és, ha náluk volt nehéz a szitu akkor mindig megtalált. Aztán egyszer leesett, hogy ez nem a beteljesületlen szerelem, hanem kivetítés és pótlék és ezt elmondtam az akkor még csak páromnak is. Hál ég ő teljesen megértette a dolgot és változtattunk. Azóta ő a férjem és a gyermekem apja, nem véletlenül.

A barátnőd szemét nyisd fel, mert a gyerekek sínylik meg az ő hülyeségüket. Biztos annyira boldog lenne az új hapsi a 2 idegen gyerektől is, nem? Ha nincs neki azt se tudja mi fán terem.

A háztartást nagyon sokan szinte egyedül vezetik pont azért, mert a férfi sokat dolgozik és személy szerint én jobban örülök, ha a férjem velünk tud lenni, ha itthon van, mint ha akkor is csak házimunkázna :D

2019. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lakáshitel miatt dolgozik annyit, de biztosra veszem ha arra kerül sor ő tényleg mindent meg fog tenni a fiáért.

Köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 13. 05:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a pasi érzi, hogy bnőd el van hanyagolva és rámozdult. Ha mondaná, hogy válik és két gyerekkel akarna a pasival élni...futva menekülne
2019. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös, 3. belépése mindig egy hiánytünet. Egyetértek, a nő, mint emberi mivoltának a hiánya. Magyarországi jóléti helyzet nem ugyanaz mint a hollywood-i. Ezt vagy belátja valaki, vagy jön a válás. A nők válnak is nagy szeretettel (75%-át a válásnak ők adják be), majd mikor az új hapsival nem működik a dolog és haza költözik a anyucihoz 1-2 poronttyal, akkor meg hibáztatja a férfit, mivel minden az ő hibája. Ha dolgozik azért, ha nincs pénz akkor meg azért. Sajnálom a srácot, mert egy nagyon buta embernek csinált gyereket :(
2019. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az ilyen nők szoktak tinderen kétségbe esve új párt keresni maguknak, s mikor kilép az álomvilágából, rájön elkrta, s teljesen be fog fordulni. Csak egy pici realitás kellene, s kilépnie barátnődnek az önző kicsinyes egyéni érdekei közül, s már működne is minden. Cseréljenek akkor a férjével, a nő csinálja azt amit a férfi, a férfi meg azt amit a nő. Gondolj bele, egyenlőségről beszélünk nem? Megint csak felelősség rátolása a férfire, h tudjon a nő élvezkedni végre. Nagyon szomorú ilyet látni megint. Egyébként én 32 vagyok, van lakás, ház, jó lét, sportos kinézet és 190es magasság. Elvált vagyok, de nekem soha a büdös életben nem kellene egy 2 gyerekes nő, aki a leírt sztorid miatt válik. Szerinted másik "hontársaimnak" kellene így? Magad is tudod a választ...
2019. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!