Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi a véleményetek a Level-diét...

Mi a véleményetek a Level-diétáról?

Figyelt kérdés

Csináltátok már? Milyen sikerrel? Hány kg-sak voltatok előtte és mennyi utána?

Nemet és kort is légyszi!

Köszi:)


2010. aug. 13. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem a kedvedért.Napi két evést tartalmaz.Tipikus izomleépítő,zsírraktározó "diéta".Alig tartalmaz fehérjét és a kevés étkezés miatt lassúl az anyagcsere is,pedig sok étkezéssel kellene gyorsítani.

A végeredménye az,hogy lefogysz,de izomtömegből nem zsírból.

A bőr lógossá,petyhüdtté válik tőle.Egy rendes fehérjedús diétától pont fordítva,kifeszesedik a bőr és csökken a zsírtömeg.

2010. aug. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:O Juj... azt írják pedig, hogy a tojás képviseli a diéta alatt a fehérjét. Én is attól félek, hogy izomból fogok fogyni és nem zsírból.

Köszönöm a válaszod!

2010. aug. 14. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

1 db tojás fehérjetartalma kb 3-5 gramm.Diétánál nem árt emelni a fehérjét kb 2g/tskg-ra.

Tehát ha 55 kiló a súlyod pl és csak tojásból viszed be a fehérjét akkor napi 22db tojás fehérje az ideális:).

2010. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
17 éves lány vagyok.15 nap alatt 60kg-ról 57-re fogytam.A 3.nap a legnehezebb.
2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó!

De én úgy döntöttem, hogy nem kezdek bele, mert már az orvosom is azt mondta, hogy nagyon nagy hülyeség lenne, mert az izmaiból fogyasztja ez a diéta az embert....:S

2010. aug. 27. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!