Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Van egy kis problémám a 90...

Van egy kis problémám a 90 napossal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Hétfőn kezdem a diétát, és becsúszott egy kis baki. Jövő hónap elején 3 napra el kell utaznom, és így nem lesz megoldható az előírt étrend. Mit tegyek? Várjak addig, míg hazaérek? A 3 nap után lehet folytatni a diétát? Hatásos lesz úgy egyáltalán?
2010. aug. 14. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
nem veszítesz vele semmit, ha ilyen szarság helyett eszel rendesen
2010. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen csinálod se lesz hatásos. :D ez a 90 napos egy nagy hülyeség, milyen diéta az ahol szétválasztják a fő tápanyagokat? Fehérje minden nap kell, nem csak 1 héten egyszer. Meg hogy szénhidrát napon lehet falni tortát meg sütit.. Hát szép kis diéta. Akaratgyenge emberekeknek van, de majd meglátod ha befejezed a dupláját szeded vissza.

Ja, sok sikert !

2010. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%

Ne foglalkozz hülye válaszokkal, a 90 napost személyi edzők (akiknek az a munkájuk, h jól nézzenek ki) és a sikertelen fogyókúrázók fikázzák. Azzal egyetértek, hogy a fogyókúra befejezése után visszajöhet, amit leadtál - de ez nem a fogyókúra, hanem az életmód a hibás, amit utána folytatsz.

Én is így csináltam, ne törődj pár nap szünettel, ha az megnyugtatja a lelkiismereted - és ez a fontos :) - csinálj utána sorrendtől függetlenül gyümölcs- majd víznapot, ha bírod.

Még egy gondolat az ellenzőknek; egyetértek, hogy fontos a mozgás és az "életmódváltás" (hej de könnyű ilyeneket mondani!); azonban azt gondolom, hogy legyen akármilyen a fogyókúra, nem lehet egészségtelenebb, mint a túlsúly, itt elsősorban nem esztétikai problémákra gondolok.

Másrészt aki a 90 napost megcsinálja, a nagy magyar átlaghoz képest többszörös mennyiségű gyümölcsöt meg zöldséget eszik.

Úgyhogy senki ne törődjön sületlenségekkel, csinálja, ha betartja, eredményes. Legyünk akár akaratgyengék is. Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved.

Amúgy én is megcsináltam, 18 kiló ment le, ez kb 3 éve volt, harmada visszajött. Ennél nemigen tudok jobb módszert.

2010. aug. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Azzal egyetértek, hogy a fogyókúra befejezése után visszajöhet, amit leadtál - de ez nem a fogyókúra, hanem az életmód a hibás, amit utána folytatsz."


Itt mondtad ki a lényeget. Ha 90 nap után normális életmódot kell élni, akkor miért nem lehet ezt már rögtön elkezdeni? Azt is említsd meg, hogy cukorbetegség is előjöhet a drasztikus szénhidrátfogyasztás miatt, mivel szinte minden nap szénhidrátot kell enni egész nap.

2010. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a megszegett napok után tartok víznapot, ahogy pl. ma is.. :/
2011. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó, hülye vagy
2011. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!