Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi lehet az oka, hogy megállt...

Mi lehet az oka, hogy megállt a fogyásom?

Figyelt kérdés
Most tartok a 73 napon ,12 kg fogytam,de már 2-3 hete nem megy le semmi.Mi lehet az oka mindent ugy csinálok ahogy eddig.
2008. dec. 5. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen termeszetes, hogy egy ido utan megall a gyors fogyas, lelassul, de persze igy is fogsz fogyni meg, tuti.

Van, aki 90 nap vegere fogy 12kg-ot. Szervezettol, es attol is fugg, hogy kinek mennyit kell fogynia, mennyirol indulsz. Szerintem folytasd tovabbra is, ugyes vagy, es biztos, hogy fogsz meg fogyni!

2008. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális,hogy lelassul vagy megáll a fogyás. Nekem 6 hét után megállt, addigra ment le 12kg, de végigcsináltam. Kolléganom is csinálta, oneki kb másfél honap után megállt pár hétre, majd az utolso honapban hasonlo tempoval fogyott, mint az elején. Szervezetfuggo. Még igy is orulhetunk, hisz egyáltalán nem mindenkinek válik be a diéta. Ha bírja a szervezeted, szerintem csináld végig, ha fogysz még, az nagyon jo, de lehet, hogy csak stabilizálodik a súlyod. Ha itt a keresoben rákeresel, sok hasonlo kérdés volt már, sok-sok tapasztalattal.
2008. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!