Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek első nap? Mennyit?...

Mit egyek első nap? Mennyit? Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 16:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
ez egy jó kérdés ez engem is érdekelne deh sztem az alapoknál kell kezdeni
2009. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az mit jelent?:) mennyire alap? xD
2009. jan. 1. 17:25
 3/18 anonim ***** válasza:

először ír a 90 anposról, majd ismeerteti az első és még a második napi étrendet is :


[link]

2009. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

itt is találsz hasznos infókat :


1. nap: Fehérjenap


Lehetőségek: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, natúr joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen), tej. Bármilyen nyers saláta korlátlan mennyiségben fogyasztható. 1 szelet kenyér is megengedett (noha elhagyásával eredményesebb a diéta). Tészta nélküli levest is lehet enni.


Vacsorára is a fenti ételekből választhatunk, mennyiségileg azonban a vacsora mindig kisebb adagokat tartalmazzon!


2. nap: Keményítőnap


Lehetőségek: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, kukorica, lencse, sárgarépa, burgonya), főzve, sütve, párolva, valamint rizs (keményítőnek számít).


Ételízesítőnek só, ketchup, főtt paradicsom használható. Bármilyen nyers saláta korlátlan mennyiségben fogyasztható. 1 szelet kenyér is megengedett.

90 napos elválasztó diéta, keményítő nap


Vacsorára is a fenti ételekből választhatunk, mennyiségileg azonban a vacsora mindig kisebb adagokat tartalmazzon!


90 napos elválasztó diéta

3. nap: Szénhidrátnap


Lehetőségek: Főtt tészta, pizza, bármilyen sós sütemény. Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség használható.


Vacsorára választhatunk a fenti ételekből, vagy ehetünk tortát, sütit, fagyit vagy étcsokoládét.


4. nap: Gyümölcsnap


Bármilyen gyümölcs korlátlan mennyiségben fogyasztható.

2009. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hát... minden oldalon mást ír......

de döntsd el te hogy melyik ,,tetszik" a legjobban :D


[link]

2009. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

1. nap (Fehérje)


Reggeli: egy maréknyi aprógyümölcs (eper, málna, szeder) vagy 1-2 db alma, körte.

Ebéd: 20 dkg fehér hús (főtt, sült vagy párolt), vagy 3 tojás. Emellé fogyaszthatunk egy szelet kenyeret, illetve korlátlan mennyiségben nyers salátát (öntet és minden egyéb nélkül) és 2 dl levest (levesbetét nélkül).

Vacsora: Az ebédnél leírtak (a levest kivéve) fogyaszthatók vacsorára, de kisebb mennyiségben.


2. nap (Keményítő)


Reggeli: egy maréknyi aprógyümölcs (eper, málna, szeder) vagy 1-2 db alma, körte.

Ebéd: Főtt zöldségek (pl. burgonya, lencse, bab). Használhatunk sót, ételízesítőt, paradicsomot, hogy finomabbá tegyük, turmixgépben pépesítve olyan lesz, mint egy főzelék. Emellé fogyaszthatunk egy szelet kenyeret, illetve korlátlan mennyiségben nyers salátát (öntet és minden egyéb nélkül).

Vacsora: Szintén ugyanazt ehetjük, mint ebédre, de ügyelni kell a kisebb mennyiségre.


3. nap (Szénhidrát)


Reggeli: egy maréknyi aprógyümölcs (eper, málna, szeder) vagy 1-2 db alma, körte.

Ebéd: egy pizza, sós főtt tészta, vagy más, egy pizzának megfelelő mennyiségű sós szénhidrátos étel (magas szénhidráttartalmú ételekhez sorolhatóak a tészták, péksütemények, pizza, stb).

Vacsora: mindenképpen édes tészta, 2 szelet torta, 3 gombóc fagyi, vagy más, kb. ekkora mennyiségű édesség. Ezután 1 szelet étcsokoládé.


4. nap (Gyümölcs)


Reggeli, ebéd és vacsora is csak gyümölcs lehet. Reggelire az eddig leírt mennyiség, a nap további részében korlátlan mennyiségben fogyasztható. Nem használhatunk hozzá semmilyen szószt vagy édesítőszert.


A diéta során végig korlátlan mennyiségben fogyasztható ízesítetlen (vagyis cukor és tej nélküli) kávé és tea, valamint víz. A napokat sorban egymás után kell betartani, nem szabad megcserélni, vagy mást enni.


A 90 nap leteltével már mindent ehetünk, de még 90 napig csak gyümölcs lehet a reggeli.

2009. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
elfelejtettem kérdezni: hány órakkor kell enni?
2009. jan. 1. 18:41
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom olvastatok-e masik topicban, hogy nem jo semmire?

Mertek testzsirszazalekot elotte es utana is, es a fogyott 15 kilobol kevesebb mint a fele volt csak zsir a tobbi meg kizarasos alapon izom...

Ilyen aron is kell a fogyas?

Mert ahogy a napokat nezem: feherje+szenhidrat, szenhidrat, szenhidrat, szenhidrat.

Namarmost nem a feherjetol hizol, hanem a szenhidrattol, ez akkor most hogy is van?

A zsirok hol jonnek a kepletbe, mert azok is fontosak bizonyos mennyisegben?

Minden ez csak nem egeszseges...

Nyugodtan pontozzatok le, de ha egy mod van ra lebeszelem errol a butasagrol, es akkor hatha nem megy ra az egeszsege, es nem teszi tonkre magat...

(Tigi)

2009. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
pfff...akkor mutass jobbat(y) ami betartható ilyen szabályokkal de ne azt a build-eset mer má azt 1000X elolvastam...ebbe bízok már cska tényleg próbáltam má sok mindent! nem pontoz le itt senki csak ne azzal a bodybuildreel jöj nekem...
2009. jan. 1. 19:03
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Ezek szerint te meg hiszel a csodakban...

Tudod mit?

Csinald csak, a te felelosseged, a te tested, en csak probaltam segiteni, hogy ugy fogyj, hogy egeszseges maradsz kozben, es nem jon vissza 2 nap alatt.

Nekem vegulis mindegy, de majd te is rajossz...

Csak a szolok, hogy a gyomorfekely es a helytelen taplalkozas miatt kialakulo betegsegek elegge kellemetlenek.

Ettol fuggetlenul tovabbra is szamithatsz ram.

Sok sikert kivanok az elkovetkezo 90 naphoz, es kivanom, hogy egeszseges maradj, es sikeresen fogyj!

(Tigi)

2009. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!