Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A kockahas éléréséhez szüksége...

A kockahas éléréséhez szükséges diéta?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt már sokan kérdezték. Tudom hogy szükség van hozzá edzésre meg kardióra meg minden finomságra. Felülés zsírégetés. Tudom hogy a testzsíron múlik minden. Én abban kérném a segítséget hogy egy megfelelő diétát szeretnék találni ami nem teszi tönkre az egészséget de a célomat is sikerül elérni. A célom az lenne hogy a has minden részén a kockák láthatóak legyenek. Csinálom a hasprést a lábemelést mindent. Futok majdnem minden nap fél-háromnegyed órákat. A diéta lenne a lényeg. Egyetemista vagyok és e mellé az életvitel mellé kellene valami kivitelezhető diéta. A testzsírom olyan 14 környékén van. Valami épkézláb egyben lévő diéta lenne az ideális. Előre is köszönöm a segítséget.
2010. okt. 20. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
fehérjedús étrend kell az izomzat megfelelő fejlődéséhez amennyire tudom...ismerősöm pl edzés előtt betöm egy nagyadagnyi banánt ami nemtudom hogy járul hozzá a dologhoz de valahogy biztosan :D meg a túró is hasznos segítő amennyire tudom :)
2010. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

nem kell hozzá se hasprés, se lábemelés, se diéta.


az veletek a baj, hogy kockahasat akartok, az eszköz amivel eléritek számotokra mellékes.


Én a választott sportomban akarok egyre jobb lenni, abban akarok győzni. Ehhez erős törzs, tartás, robbanékonyság kell. max erő, a lehető legkissebb testsúlyal. És lám, nekem kockás a hasam. de nem érdekel. ha attól jobb lennék, hogy hello kitty-t tetováltatok rá, megtenném. és nem érdekelne hogy néz ki.


Na ezen kéne elgondolkodni.

2010. okt. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
ez miért baj? miért baj az, ha valaki csak azért szeretne sportolni, hogy jól nézzen ki? nem az a lényeg, hogy ez egy értelmes, épkézláb cél amit kitűzhetsz magad elé? és jó egészséghez, előnyős életmódhoz vezet? na ezen kéne elgondolkodni :)
2010. okt. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem meg az nem érdekel marhára, hogy hány kilót birok kinyomni, meg mennyivel jobb, ha izmos vagyok, egy a lényeg, hogy szebb legyek, ennyi. Ha önvédelem kell veszek egy puskát azt kész, az ellen a karate se véd semmit.
2010. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Kell hozzá, de nem a 90 napos, amiben 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad (a keményítő és a gyüm.cukor is szénhidrát). Tudod, mi lesz a szénhidrátból? Testzsír, meg ha peched van, cukorbetegség.
2010. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ez a titok: Kockahas az szar. Nem lesz kockahasad,kivéve ha épphogy nem anorexiás leszel. Ne diétázz. Azzal csak az izomzatodat basztatod. Sport és bőséges étkezések(sok kicsi sokra megy). Fehérjék...
2010. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

19.43 egy anorexnek mikor lesz kockás a hasa már?Nekik csak az izomtérfogatuk csökken,a testzsírjuk nem,mert nem esznek fehérjét.Sőt náluk a leggyakoribb jelenség,hogy csökken a testsúly a testzsír meg növekszik.

Amikor minden izom a minimumra szűkült,akkor nyúl csak a zsírraktárhoz,de addigra már kórházi ápolásra szorulnak,mert a belső szervek tartó izmai is elvesztik a tartásukat.

2010. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem 10,5% a testzsírom... A kockák rendesen látszódnak a hasamon, bár koránt sem úgy ,mint ahogy a hülyítős reklámokban, a krémekkel bekent, kamerával csalt pojácáknak, de amint olvastam neked sem ez az irreális cél a lényeg, amit ugye nem is lehet megtartani huzamosabb ideig...

Szóval én nem vagyok egy hízékony alkat, de azért írok...

Ne egyél,igyál cukros dolgokat, vagyis mindenképpen tartsd a mértéket. Én normálisan eszem a mamám főztjét (ami nem zsírszegény... és rendesen fűszeres stb.) és képes vagyok tartani ezt a 10% körüli testzsírt koplalás, futkosás nélkül. Mondjuk rendszeresen has izmozom, de nem viszem túlzásba... A lényeg, hogy nem CSAK has izmozni vagy futni kell egy kockás has eléréséhez... Szépen meg kell edzeni mindent, egységesen kell leadni a kilókat, vagy éppen felszedni...

Ügyelj arra, hogy normálisan rendszeresen táplálkozz.. ( kerüld a furkó kajákat a gyors éttermekben) Mivel egyetemista vagy ezért gondolom nem tudod betartani azt, hogy 4 óránként egyél valamit... Pedig ez nagyon fontos. Nem a mennyiség a lényeg, hanem a rendszeresség. Ha 4 óránként eszel nem fogsz tudni annyit enni egyszerre..

Nem kell benyelni ezt a rizs, durum tészta, csirke/pulyka mell meg egyéb kombót. Nagy kábítás, vagyis nem, de betarthatatlan és elmegy egy életre a kedved ezektől a kajáktól igen hamar aztán nézhetsz.

A kellő fehérje(testtömeg*2g), szénhidrát(testtömeg*3g) bevitelre kell rámenni és arra, hogy a napi kalória bevitel is meglegyen(testsúlytól függ illetve sportolási intenzitástól...) Ha ezek megvannak úgy, hogy rendszerbe is van szedve, akkor nem lehet gond és szépen lassan, de TARTÓSAN el fogod érni a kockás hasakat.

2010. nov. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
hasprés, fordított hasprés, bicikli. nekem ez a titkom ;) ja és mindent eszem minden időben, szalonnát kolbásszal, szalámit sajttal mindezt leöblítem egy jó teával és eszem mellé egy almás pitét :P szarok a diétába ;)
2011. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!