Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Imádom a hagymát. Ha gyümölcsn...

Imádom a hagymát. Ha gyümölcsnapon megkívánom, ehetek hagymát, csak simán naturba? Minden nélkül. Vagy akkor nem lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

tényleg nem szeretek kötöszködni, de nem bírom lassan az ilyen kérdéseket. Ez egy nagyon káros fogyókúra, ilyen nincsen, hogy egyik nap ezt-másik nap amazt kell enni. Mindenféle táplálékra szüksége van a szervezetnek, mindent kell enni mindennap, csak mértékkel, és testmozgás. Nem úgy kell lefogyni, hogy kikészíti az ember a szervezetét. És ezt nem irigységből mondom mint már volt példa, hogy ilyet írtak egyik válaszolónak, mert én 13kg-ot fogytam le, úgy hogy volt amikor ettem egy nagy pizzát, vagy söröztem, vagy csokit ettem. Csak egy kevés SPORT kell....


By: Evo

2009. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Ehetsz nyugodtan.

Az első hozzászólónak: kötöZködni, nem kötöszködni.

2009. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Első válaszolónak! Miért gondolod, hogy káros ez a diéta? Csináltad már? Én már igen!!! Hatásos volt és nem éheztem mellette! Itt is lehet enni szinte mindent, csak szétválasztva! A mozgás önmagában sajnos nem elég, ha az ember nem változtat az étkezési szokásain! Sajnos 30, 70% az arány, az étkezés javára!
2009. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
És a leadott mennyiségből mennyi volt a zsír? mert én garantálom neked, hogy amit lefogytál annak nagy része izom volt !!! Csinálj csak egy testzsírszázalék mérést!!! Én megtettem!!! Nagy népbutítás, de hát mindenkinek joga van megválasztani a kötelet amire felköti magát...
2009. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy kiegyensúlyozott odafigyeléses étrend és mozgás többet ér (anyukám így adott le 30 kilót, és csak 5-öt hízott vissza, de tartja a súlyát). Egyébként szerintem nyugodtan ehetsz hagymát, már csak azért is, mert a hagyma "gyógyszer", és olyan hülye idő van, hogy könnyen le lehet betegedni, szóval diéta ide vagy oda, hagymával megelőzhetsz egy torokbetegséget :-) Szóval éljen a hagyma! :-D Én is ettem tegnap, jólesett, fájdogált a torkom, és most semmi :-)
2009. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

"Első válaszolónak! Miért gondolod, hogy káros ez a diéta? Csináltad már? Én már igen!!! Hatásos volt és nem éheztem mellette! Itt is lehet enni szinte mindent, csak szétválasztva! A mozgás önmagában sajnos nem elég, ha az ember nem változtat az étkezési szokásain! Sajnos 30, 70% az arány, az étkezés javára!"


Kicsit agyrokkant vagy ha nem tudod felfogni az elemi biológiát. Szerinted az izmok pl ki fogják neked várni a 4 napot ha fehérjére van szükségük? Az autó elmegy 100 kilóméterre való benzinnel 200km-t NEM? Gondolkozni kéne nem kilókkal dobálózni. Ha egészséges és tartható lenne ez az egész akkor nem csak 90 napig lehetne csinálni hanem évekig. Nyugodtan le lehet fikázni, csak az az érdekes, hogy azok fikáznak örökké akik úgyn néznek ki mint egy hízó, talán azért mert könnyebb fikázni mint ténylegesen tenni valamit a dolog érdekében. Lehet sírni ríni, de ez az akaratgyenge emberek elfoglaltsága, mert akinek erős az akarata az mindenre képes és az energiáját nem siránkozásra fecsérli.

2009. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Hiába pontoztok le a biológia az biológia ha tetszik ha nem.

Majd rájöttök egyszer...

2009. jan. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

A 90 napos leírásában az van hogy a hagyma semleges, minden nap ehető.

Szerintem is jó ez a "fogyókúra" a ugom már 2 éve így eszik folyamatosan és nagyon jól bírja (egy idő után már nem fogyott, de a szervezete ráállt és nem hízik semmit)

2009. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Előttem szólónak üzenem, feleslegesen tépi a száját ronggyá, hidd el ezek már szektává alakultak és előbb utóbb fel fognak négyelni:) Én már csak vigyorogni járok ide:)))
2009. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Vagyis előttem kettővel szólónak akkor.
2009. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!