Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az alhasamon van egy kis...

Az alhasamon van egy kis hájfelesleg:S MIt csináljak hogy eltünjön?

Figyelt kérdés
próbáltam egy hétig a hasprést de fájt a hátam töle. Nemtudom mit csináljak. mert idegesít, szeretnék kockásabb hasat(legyen azért formája). meg hát egy kicsit lusta is vagyok ahhoz hogy felüléseket csináljak csak ezzel lehet onnan leküzdeni?
2010. dec. 13. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
diéta és sport.
2010. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A hasprés nem igazán ott hat.

Egy jobb gyakorlat: feküdj hanyatt, emeld függőlegesbe a lábaid, majd emelgesd a fenekedet. Csak hirtelen mozdulatokkal fog menni.

Vagy: hanyatfekvés, lábaidat nyújtva emeld fel kb. 45 fokban, lassan engedd le, de ne érjen le a sarkad a földre, ismételgesd oda-vissza sokszor. Ezt lehet tévénézés közben is.

2010. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kösziii szépen! kipróbálom. még írjatok
2010. dec. 14. 14:46
 4/10 anonim válasza:
lefexel a földre és a popód alá nyúlsz ,a lábadat a magasba emled és tartod 1-2 percig. Majd ismét meggismételed
2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fog lemenni, speci gyakorlattal. Ezzel csak a hasizmodat fogod edzeni, ami persze nemfog latszani a hajfeleslegtol. A nok eloszor a cicibol fogynak. Egessegesen kell enned, az a legtutibb recept.

70% kaja, 30% mozgas.

Ha lusta vagy, akkor csak a kajara figyelj oda, mellozd a szenhidratot, egyel sok feherjet tartalmazo etelt.(csirkemell, halak)

Vegyel protein shake-t, amibe magas a feherje(protein) szazalek (70%+). Nem kell felni, ettol nem fogsz megnoni, elhizni.

A feherje(protein)szalkasito. A testepitok tomegnoveloket szednek(abban 80%+ a szenhidrat). Sajnos a koztudat osszekeveri a 2ot.


Szoval csirkemell+zoldseg, csirkemell+ Abonett, csirkemell+ zoldseg,hal+salata,zoldsegek,gyumolcsok, csirkemell+salata, (...) (sargaja nelkul).Ha keves szenhidratot eszel,akkor a zsirt nincs ami lekosse,(amugy minden kaja tartalmaz zsirt, nem kell megijedned)

Picit uncsi a kaja, mert majdnem mindig ugyanazt kell enned, esetleg probald feldobni, maskepp elkesziteni.


Amugy nemolcso sajnos, de hatekony.

2010. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én vagyok a 12-14 14:25.

Egyetértek az előttem válaszolóval: diéta és megfelelő mozgás. Kombináld a kettőt.

Sok sikert!

2010. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszzi, habár a diétát nemtom hogy fogom csinálni... azt kell enni ami éppen a kaja ...de a gyakorlatkat csinálom rendesen:)
2010. dec. 24. 12:38
 8/10 anonim válasza:
vagy esetleg felülések, szobabicikli, aerobic
2010. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amit elvileg eszel annak a háromnegyedét edd meg, és próbáld meg elkerülni a kenyeret
2010. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cuccster válasza:
sport és a szénhidrát mellőzése.. a futás mindenre jó, jahh és a lényeg a rendszeresség.
2010. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!