Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon nagy baj, ha ebéd után...

Nagyon nagy baj, ha ebéd után nem iszom meg a 2 dl tészta nélküli levest a 90 napos diétánál?

Figyelt kérdés
Ha esetleg nincs rá lehetőségem, vagy az adott helyen és időben nem tudom meginni a levest.
2010. dec. 24. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
miután ez az egész egy nagy kalap szar, tulajdonképpen tök mindegy mit iszol és mikor
2010. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az előzővel értek egyet, még ha szalonképesebb formában is, de egyébként tök mindegy.
2010. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem baj mert 5 kiló pluszt jelent ha nem eszel levest. Nálamis igy volot csináltam a 90naposat de egyik nap egy salátalevéllel kevesebet ettem, azóta 100ról 123kg vagyok

.

2010. dec. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő válasszal én is egyetértek.
2010. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisnita ***** válasza:

Megkérdezhetem hány kg vagy és mennyit kellene fogynod? Mert a 90 napos diétát csak azoknak javasolják akiknek tetemes súlyfeleslegük van, 10-20 kg plusznál nem ajánlják mert nagyon ártalmas.

Egyébként igen, meg kell inni, azért diéta, hogy betartsuk! De szerintem hagyj fel vele ha nem vagy kórosan elhízott!

2010. dec. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző írta 150-200+ kilós embereknek van kitalálva,ott is csak kórházban orvosi felügyelettel.
2010. dec. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
163 cm/70 kg vagyok, 55 kg-ra szeretnék lefogyni. A diétáról csak jót hallottam, és azt is hogy bárki kortól és nemtől függetlenül csinálhatja.
2010. dec. 25. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt elérhetnéd egészségesebben is hiánybetegségek és izomveszteség nélkül is.Valamint testzsírból adhatnád le a fölösleged kb 3-3.5 hónap alatt.

Az a neve testzsír csökkentő vagy szálkásító diéta.

2010. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nócyka01 válasza:
Szerintem nagyon jó a 90 napos diéta és kezd el bátran és kitartás én is csinálom és ne foglalkozz a negatív véleményekkel és a kérdésedre válaszolva sztem nem baj ha nem iszol leves levet én sem szoktam és mégis jó :-)
2011. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!