Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Eléggé el keseredtem, mert...

Eléggé el keseredtem, mert sajnos 3 hét alatt csak kb.2-3 kiló ment le, és mindig + - -ozik a súlyom, ez jó? vagy mit csinálhatok rosszul? Mennyit lehet enni egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egeszseges fogyas heti fel-1 kilo kozott van. Te pont jol csinalod. Ennel gyorsabban nem egeszseges. Ha kiszamolod, akkor ez egy honapban 4 kilo, fel ev alatt 24 kilo, egy evben 48. Es a fogyas nem mindig allando. Vannak stagnalasok es visszaesesek. Es normalis. Ezert is nem szabad naponta merekezni, csak kb. kethetente.
2009. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsan fogysz, az hamar visszajön, és ezt ugye nem szeretnéd.Én is 3 hete csinálom és nagyon örülök, hogy 3 kg ment le.Ideális.Ne legyél elkeseredve, ez igy nagyon jó!
2009. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszike
2009. jan. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!