Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 166-cm 64 kg-ról hogyan...

166-cm 64 kg-ról hogyan fodjak le 50 kg-ra?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek fontos...
2011. jan. 9. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
mit akarsz? fodni??? :O
2011. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
67%
Ez attól függ,hány éves vagy. Mert ha huszonévesen vagy 166 cm és 64 kg,akkor megint más a helyzet,mintha tizenévesen vagy ugyanennyi. Igazából egyik sem probléma,mert ha utóbbi eset vagy - akkor megvan a magasságodhoz a testsúly és az ideális. De mondom - korfüggő.
2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

diéta sport

én 168cm vagyok, és 60 kilo... arányos.

nem értem, az 50 az már Nagyon kevés!

2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

fodjak XD XD XD mekkora helyesírási fail :D :D :D :D


Egyébként: diétával, sporttal :D

2011. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
15 évesen vagyok 166 cm 64 kg:S
2011. jan. 9. 19:06
 6/19 anonim válasza:
100%

Második vagyok.

Szóval 15 éves vagy. Én is 15 éves vagyok és 63 kg. Rendszeresen sportolok (úszom,focizok és atlétikára,edzésekre járok). Egyrészt,így látatlanba biztosan azt mondaná sok ember,hogy ez kövérség,de nem az,mert elárulom,hogy okos emberkék tudományosan bebizonyították,hogy az izom 2x nehezebb,mint a háj. Vagyis a kettő aránya nem mindegy. Nekem is,csak erősebb a csontozatom. Van olyan osztálytársam,aki 14 éves elmúlt és 34 kg. Természetesen úgy néz ki,mint egy koravén öregasszony,de ez már az ő problémája. Élj egészségesen,mozogj sokat. Ennyi a titka az egésznek. ;)

Remélem,tudtam segíteni :-)

2011. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Akárki akármit mond egy 166cm-s lánynak nem arányos a 64 kg. Sportolj és ne egyél édességeket meg gyorskajákat
2011. jan. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

166-hoz arányos a 64? :D :D :D Ne beszéljünk már butaságokat könyörgöm... Ezek szerint 170 centihez már 70 az ideális, egy 180 centis nő, meg legyen 80 kiló? :D :D :D

Cucukák egymást hitegetik a hülyeséggel.. besz@rás :D


Kérdező tanulj meg egészségesen táplálkozni, és sportolj!! Más csoda nincs...

2011. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

19.16.-oska, nagyon tündibündi kislány lehetsz, de butaságokat beszélsz... A "tudományosan bebizonyították, hogy az izom nehezebb, mint a zsír" legalább akkora tudomány, minthogy a vas nehezebb, mint a toll :) Ehhez nem kell nagy tudomány, ezt már ezer éve tudjuk, mióta boncolnak embereket, és van mérleg :)

Ami viszont abszolút hülyeség, az a "nehéz csontozat". Csak szólok, hogy a csontozat rendkívül könnyű! Egy felnőtt férfi teljes csontváza 12kg, egy nőé 10kg!! Egy erőssebb csontozat, az egész csontvázat nézve is max 40-50dkg-val nehezebb, mint egy gyenge csontozat!

Fura nem fura, de így van! Orvosi egyetem, első éves anatómia...

Szóval az erős, vastag csontoktól senki sem lesz 10-20 kilóval nehezebb... Ez tévhit.

2011. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Az arányosság nem a súlyon múlik, hanem hogy a kilók hova rakódnak le, úgyhogy néhányan itt fölöslegesen próbálnak okoskodni.

2. Ha a csontozata mindenkinek ugyanolyan, akkor az miért van, hogy mondjuk 2 nő közül az egyiknek a csuklója 12 cm, a másiknak meg 17? Bokánál ugyanez... Ott nincs háj, mégis van különbség.

Nem baj, próbálkozzatok:-P

2011. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!