Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tenyleg kozrejatszik a 90...

Tenyleg kozrejatszik a 90 napos dieta a menszeszben?

Figyelt kérdés
Nekem mar kesett 1 napot:(
2009. febr. 3. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A 90 napos diéta annyira szervezetbarát és bölcs fogyókúra, hogy dehogy vágja haza az anyagcserédet, és dehogyis árt a testnek!

Sőt, hasznos, hisz ez egy új életfoma, akár élethosszig is tartható a 90 napos.:D:D

:S

Lehet lepontozni.

2009. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
VAGYIS?
2009. febr. 3. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

A menstruációs ciklus hossza normál esetben 25-36 nap között van. Ez azt jelenti, hogy ha 3-4 nappal előbb, vagy korábban jön meg a mensid, azt teljesen belefér a normális tartományba. Neked tényleg annyira napra pontosan jön meg, hogy 1 napot már észreveszel?

Egyébként a 90 napos diéta biztosan nem befolyásolja a havi ciklust, ha esetleg 3-4 napon belül sem jön meg, annak valami más nőgyógyászati oka lehet. Egyébként én nem vagyok a 90 napos ellen, és mellette sem. Ez mindenki szabad választása, hogy alkalmazza-e, vahy sem. Egyébként ismerek ennél drasztikusabb fogyókúrákat is. Az pedig mnindenképp a 90 napos mellett szól, hogy a fogyókúra ideje alatt a szervezet megkap minden jellegű tápanyagot, amire egy működő szervezetnek szüksége van. Olvastam erről már doktori véleményformálást, és szó sincs izmok lebontásáról, mint pár ellenző itt már írta. Ezt több orvos is ellenjegyezte, így gondolom ez a vélemény elfogadható. Egyébként szerintem is a leghasznosabb a napi ötszöri étkezés, sporttal kombinálva. Szerintem mindenki alkalmazza azt a fogyókúrát, ami számára hatékony, és kedvvel csinálja.

2009. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%

Első vagyok.

Amikor az ételeket csoportosítod, akkor kizárod azt, hogy egyik-másik segítse egymás vitaminjainak, makroelemeinek a hasznosítását. Ez innentől tovább gondolható.

A menzeszedre ezen kívül akkor lehet hatással, ha drasztikusan fogytál, vagy hirtelen estél neki egy a tested számára szokatlan diétának.

De.

Az nem jó, ha olyan a fogyókúra, amely átmenetileg megszabadít pár kilótól, majd ezek lassabban- vagy gyorsabban vissza is jönnek, mivel a kúra 90 napjának lejárta után nem folytatod ezt az életmódot. Még szerencse..:S

A női hormonok termelésére (is) hatással vannak a vitaminok (pl az E,különösen, de C, A...)

Innentől magad átláthatod, vajon kiegyensúlyozottan táplálkozol-e a diétádban.


És igen, egy napos kését naná, hogy észre vesz egy a testét ismerő, arra igényes nő... Több okból is.

2009. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

en csinaltam a kilencven naposat, nem valtozott a menzim tole.


viszont a stressztol, meg a lelki dolgoktol is siman valtozhat a menzid, illetve ha a 90 napos neked nagyon drasztikus valtozas (pl sokkal kevesebbet eszel, vagy most kezdesz el egy bizonyos tipusu kajat enni, amit eddig nem), akkor valtozhat.. de tobbnyire (nalam legalabbis) mindig lelki oka volt a menzi valtozasnak.

2009. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!