Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A narancs hízlal ha este eszek?

A narancs hízlal ha este eszek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 20:34
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
29%
Az hízlal ha eszel!
2009. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
79%
egyértelműen Nem! A narancs természetes savtartalma könnyíti a bélműködést.Nagyon kevés benne a kalória. nuygodtan eheted és más leves gyümölcsöket is.a banánt hagyd ki!
2009. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Na most mi az igazság? :-)
2009. febr. 3. 20:48
 4/31 anonim válasza:
85%
az hogy nem hízlal
2009. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

A narancsban soka gyümölcscukor, ami ugyan hasznosabb a testnek, mint a sima cukor de ettől még van benne. Nem a kalóriatartalmat kell nézni, hanem lebontani azt zsír-ch- és fehérjetartalomra. A nari egészséges, de este én nem enném.

Ribizli, málna. Ezekben kevés a cukor.

Az igaz, hogy a banánban a legtöbb a szénhidrát a gyümölcsök közül, de a szőlő sem marad le tőle.

Lehet legyinteni az este megevett narancsokra, csak aztán nem kell csodálkozni, ha makacskodnak a kilók.

2009. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
10 dkg gyümölccsel - mely mindössze 41 kalóriát tartalmaz - hosszú időre eltelhetsz, méghozzá úgy, hogy közben intenzíven dolgozik a tested.
2009. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
47%
Mindegy, hogy hizlal-e vagy sem, este már ne egyél gyümölcsöt.
2009. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%

Hát :D Ide én kellek ugy látom :)

Kedves kérdező: a narancs NEGATÍV KALÓRIA! Egy 50 kalóriás narancs feldolgozásához 150 kalóriát éget el a tested! Ugyanez van pl az almával meg a citrommal is! Mind negatív kalóriásak! Én állandóan narancsot zabálok, valamelyik este is 1 óra alatt másfél kiló (!!!) narancsot faltam be! Nagyon de nagyon hízékony vagyok, ugyhogy nekem elhiheted, hogy nyugodtan ehetsz narancsot nemcsak este hanem éjszaka és akármikor!

Negatív kalóriás ételek:

Zöldségek: spárga, cékla, brokkoli, káposzta, sárgarépa, karfiol, zeller, cikória, chili, uborka, zsázsa, fokhagyma, zöldbab, tök, póréhagyma, saláta, hagyma, retek, spenót, fehér répa, cukkini, paradicsom


Gyümölcsök: alma, áfonya, sárgadinnye citrom, lime, mangó, narancs, papaya, barack, grapefruit, ananász, málna, eper, mandarin, görögdinnye


De a narancs meg a citrom a legbrutálabb! Úgyhogy nyugodtan egyed a narancsot!!

2009. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
85%
Most bevágtam ötöt, holnap meglátjuk :)
2009. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
A narancs mióta hízlal? Nekem az egyik kedvenc gyümölcsöm, de nem hízok tőle egy dekát se.
2009. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!