Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 33 napja csinálom a 90 napos...

33 napja csinálom a 90 napos diétát, és 1 kilót fogytam, pedig mozgok mellette ugyanúgy mint a diéta elkezdése előtt. Ha most abbahagyom, és elkezdem a testkontrollt, várható fogyás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 10:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hát.. rengeteg embernek bevált, gondoltam belekezdek.. Sose fogom megérteni, hogyha valaki ellenez valamit, mért kell bunkó hangnemben kifejteni azt.. Mindegy, téged jellemez. ;)
2011. jan. 29. 11:37
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Abban igaza van az elsőnek, hogy ez a diéta ott halálra van ítélve, hogy egy rakat szénhidrátot etet meg a fogyókúrázóval. A másik súlyos gond vele, hogy "fogyókúra", ami azt jelenti, hogy eltelt a 90 nap, és vége, megint ehetsz, amit akarsz. Persze arról már nem szól a fáma, hogy utána mennyit szedsz vissza. De megmondom, mivel Anyum csinálta már: 10 kg mínusz 90 nap alatt, majd ugyanannyi alatt 15 kg vissza.


Én azt javaslom, hogy kezdj másba, millióegy módszer létezik, ami bevált. Persze ki kell tapasztalni, hogy kinek mi. Én a testkontrolltól agybajt kaptam, délelőtt csak gyümit lehet enni, én folyton éhes voltam és marta a gyomrom a sav, és mivel a rendes étkezések dél után kezdődtek még híztam is. De rengeteg embertől hallottam, hogy neki bevált. Ott van a Norbi Update, nekem szintén nem jött be, mert csak súlyt tudtam vele tartani. Igaz sosem voltam éhes, de a sok hús és zsír akadályozta a fogyást nálam. De a rengeteg ellenpélda nem engem igazol, szóval a módszer nem globálisan sz.r, csak vannak, akiknek nem válik be.

Most egészségesen táplálkozom, 5x keveset, reggel jóminőségű ch-t, este minél fehérjedúsabban. Sok zöldséget, és csak csirkemell filét, azt is ritkán. Eddig ezzel 4 hét alatt 3kg ment le, eddig ez a legeredményesebb.

Szóval sok rossz módszer van (ami senkinek sem jó), de univerzálisan jó módszer nincs, ki kell tapasztalnod, hogy a szervezetednek melyik a megfelelő. Egyben segítek: hosszútávon nem a 90 napos.

2011. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
HOGYNE LENNE UNIVERZÁLIS MÓDSZER? sok sport és normális étkezés...de nem kúraszerűen, hanem egész életedben ;)
2011. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12.46: na igen, de a normális étkezés mindenkinek mást jelent... (nekem pl. azt, hogy minél kevesebb hús, mert attól hízok, másnak azt, hogy minél több hús, mert attól izmosodik)
2011. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz, a normális étkezés mindenkinek ugyanazt jelenti...annyi kcal bevitelt, amit el is használ és megfelelő tápanyagösszetételt/arányt....te sem a hústól hízol, csak a többletkalóriától.
2011. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Norbival is 1300 kcalt ettem (ki lett mérve) és sportoltam is mellé, mégse ment le egy deka sem. pedig mindent úgy csináltam, ahogy a nagy könyvben meg van írva, volt időszak, amikor szinte csak 1est fogyasztottam, mégsem volt hatása
2011. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
12:26, nagyon szépen köszönöm a hosszú, normális hangvételű választ:) Én elhiszem, hogy az előző válaszoló szavaiban volt igazság, csak nem értem, ezt mért így kellett a tudtomra adnia. Még egyszer köszönöm, sokat segített, hidd el!
2011. jan. 29. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
ettől a "sz@r" diétától én már 12 kilót fogytam 33 nap alatt...(kevés igénytelen mozgással)!!!!!
2011. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12.55: egy év múlva nézz fel, és mondd el, mennyit híztál vissza. komolyan kíváncsi leszek rá.
2011. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
12.55 gratulálok az elért eredményedhez, örülök, hogy neked működik :)
2011. jan. 31. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!