Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Gombát mikor lehet enni?

Gombát mikor lehet enni?

Figyelt kérdés
Sokan semlegesnek írják, de van aki fehérjenapra és keményítőnapra irja.
2011. febr. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

a gombába nagyon kevés kalória van. akkor eszed amikor akarod. amúgy meg nem mindegy hogy ma vagy holnap eszel kb. 100 kcal gombát? sztem nem ettől fogsz meghízni, vagy nem ettől lesz sikertelen a fogyókúrád. a 90 napos diéta meg egy ostobaság szerintem de azt csinálsz amit akarsz...

jah és ha félsz h felszedsz magadra a gomba miatt 0.017 kg-ot akk meg ne egyél és ennyi.

2011. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom fehérjenapon
2011. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ha mindenképp választani kell, akkor fehérjenapon.


A gombában rengeteg a fehérje, csak az ember számára nem hozzáférhető hisz a gomba sejtfala nem emészthető. (kitin)


Ha pépesre darálod (és még azt is jól megrágod) akkor tudsz hasznosítani belőle valamennyit. És a gyomrodat sem fekszi meg annyira.

2011. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -pandy- válasza:
39%
én akkor eszek gombát ha éhes vagyok
2011. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!