Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fehérjenapon, ehetek salátát:...

Fehérjenapon, ehetek salátát: retekből hagymából, uborkából káposztából, paprikából elkészítve? Ti minden nap isztok levest tészta nélkül?

Figyelt kérdés

Minden nap lehetséges lenne ez így??? akár gyümölcsnapon is?

A leves nekem nem megy, a leírásban pedig azt írja análkül is müködik, de mégis a tapasztalatok mit mutatnak?


2011. ápr. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen.Ehetsz ilyen zöldségeket.

Sőt ehetsz csirkemellet,sovány túrót,tojást,zabpelyhet,barnarizst,gyümölcsöt,csirkemellsonkát,sovány joghurtot...:)


[link]

2011. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De jóóóó!! nagyon örülök, hogy e napon is ehetek, mert nagyon szeretem a zöldségeket. :)

A levessel mi a helyzet?:(

2011. ápr. 11. 15:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen levesre gondolsz?
2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).


Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!) Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.

Az utolsó előtti mondatra gondolok. Tészta nélküli leves.

Én alapjából sok teát vagyvizet iszok, lemegy a napi 3L. S ténylkeg szükséges ez?

2011. ápr. 11. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 litert iszol,akkor nem szükséges a leves...
2011. ápr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen megiszom. Köszönöm szépen. Te csináltad ezt a diétát?
2011. ápr. 11. 16:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)Nem,nem csináltam,mert semmi értelme.Egészségtelen,Te sem fogod bírni sokáig.Amit belinkeltem,inkább azt nézegesd.:)
2011. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy bírom ezeket az okoskodásokat.. kérlek írd le kedves utolsó válaszoló, hogy pontosan miért is lenne egészségtelen?

A legváltozatosabb, legjobban betartható diéta, amit eddig csináltam. Van benne hús, tejtermék, cukor, gabonaféle, főzelékfélék, és soha annyi nyers zöldséget és gyümölcsöt nem fogyasztottam, mint a diéta alatt. Ja, és emellett édességet nem eszek (amit máskor ettem).

Akkor miért is egészségtelen szerinted?

2011. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Salátát a gyümölcsnapot kivéve bármikor ehetsz!!!Én most járok a 2.kúrám 9.napjánál,de én nem 20dkg-okat ettem ebédre!!!!!!!!!Viszont így is az első kúrán 27kg -ot,a 2.kúrámon eddig 6 kg-ot adtam le.
2011. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon ügyes vagy. gratulálok.
2011. máj. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!