Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit ehetek a főtt krumplihoz...

Mit ehetek a főtt krumplihoz keményítő napon?

Figyelt kérdés
A húst nem szeretem, valami olyasmire gondoltam, ami hamar megvan, mert már feltettem főni a krumplit:D Ti mit esztek hozzá?
2009. márc. 3. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem húst, mert azt ugye tilos keményítőnapon:D

hagymás krumpli(sütve vagy ecetes salátaként), mindmegette.hu-n jó recepteket találsz

2009. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszönöm! :D


Végül megettem uborkával és mustárral.. jobbat nem tudtam hirtelen :D

2009. márc. 3. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta alatt ehetsz salátákat nyers zöldségekből,annyit,amennyi csak jól esik,de a krumplit sem csak főve szabad fogyasztani.Változatosan el lehet azt is késziteni. A neten sok nagyon jó recept van.

A keményitő napon nem csak krumplit lehet enni,hanem babot,lencsét,kukoricát,rizst...

Kattints a "mindmegette.hu"-ra!

2009. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gombával, esetleg egy kis lecsót összedobhatsz hozzá én néha párolt zöldséget eszek a krumplihoz, Vagy egy kis babsalátát hozzá. Más most nem jut eszembe :S
2009. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

jó a link is! :)

2009. márc. 5. 21:03
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan ehetsz főzeléket is, nagyon kevés rántással, nem szabályos, de nem is oyan vészes kihágás, és finom:)
2009. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

21:41

főzeléket 90 napos alatt étkezési keményítővel vagy pürésített krumplival szokás csinálni

2009. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösziii a tippet!! :)
2009. márc. 5. 22:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Néhány hozzászólással korábban olvastam a gombáról. Javaslom, hogy óvatosan bánjatok vele, mert fehérjének számít, nem keményítőnek!

Én keményítő napon imádom a kelkáposzta főzeléket, egyszerűen nem tudom megunni. Megfőzök egy közepes fej kelkáposztát, teszek hozzá őrölt köményt, majorannát, fokhagymát, ételízesítőt és kb. 40-50 dkg burgonyát. Amikor a krumpli megfőtt, kihalászom majdnem az egészet és 3-4 szedőkanál lével összepépesítem. Ez helyettesíti a rántást, így nem kerül bele sem zsiradék, sem liszt. Összerotyogtatom és kész. Én imádom! Nagyon finom!

2009. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!